Zápasy v bahně

Z wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(některé formátování je boj... :))
 
Řádka 1: Řádka 1:
V rámci akce Strahov Open Air se konal první ročník Strahovských zápasů v bahně. Stalo se tak 8. října 2008, krátce po 16h. Pravidla těchto zápasů jsou [[Pravidla|zde]].
+
V rámci akce Strahov Open Air se konal první ročník Strahovských zápasů v bahně. Stalo se tak 8. října 2008, krátce po 16h. Posléze byla akce přesunuta do programu [http://show.siliconhill.cz SHOW], kde proběhla naposledy v roce 2014. Další zápasy v bahně nechystáme.
 +
 
 +
Pravidla těchto zápasů jsou [[Pravidla|zde]].
  
 
Za hvizdu rozhodčího [[Kašpar Jaromír|Kaspika]] nastoupilo do bahnitého ringu před zraky více než 250 diváků 6 odvážných slečen:
 
Za hvizdu rozhodčího [[Kašpar Jaromír|Kaspika]] nastoupilo do bahnitého ringu před zraky více než 250 diváků 6 odvážných slečen:

Aktuální verze z 20. 4. 2016, 06:23

V rámci akce Strahov Open Air se konal první ročník Strahovských zápasů v bahně. Stalo se tak 8. října 2008, krátce po 16h. Posléze byla akce přesunuta do programu SHOW, kde proběhla naposledy v roce 2014. Další zápasy v bahně nechystáme.

Pravidla těchto zápasů jsou zde.

Za hvizdu rozhodčího Kaspika nastoupilo do bahnitého ringu před zraky více než 250 diváků 6 odvážných slečen:

Soutěžící si vylosovaly čísla 1-2, 3-4, 5-6. Vítězky prvních zápasů postoupily do druhého kola a po urputných bojích se vítězkou stala Hanka Szüsczová, která za odměnu mohla usednout v porotě ve večerní soutěži Missák Strahov.

Oku diváka však 6 zápasů bylo málo a v publiku se našel odvážný muž, který vyzval hned 4 účastnice najednou. Když byl položen na lopatky, prohlásil, že to byla nejkrásnější prohra v jeho životě! :-)

Foto: "letecký snímek" Petr Hovorka a ostatní Barbora Šedová.

Bahno7.JPG
Bahno1.JPG
Bahno2.JPG
Bahno3.JPG
Bahno4.JPG
Bahno5.JPG
Bahno.jpg
Bahno6.JPG
Jmenné prostory

Varianty
Akce