Program další schůze představenstva

Z wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Zasedání představenstva klubu Silicon Hill Studentské unie ČVUT

Nadcházející zasedání: :xx. xx. 2008 - xx:xx, klubovna blok 7

Program schůze xx. xx. 2008

1) Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje čerpání xx Kč z globální rezervy z rozpočtu 2008-2 na zakoupeni 20 ks SFP modulu a optickych patchcordu.

2) Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje čerpání xx Kč z globální rezervy z rozpočtu 2008-2 na zakoupeni 1ks cisco 2960G 48 portu, 2 ks SFP modulu a optickych patchcordu pro hosting.

3) Uprava stanov klubu a volebniho radu - zapracovani Dozorci rady (jirak+pav)

4) Schvaleni interniho predpisu Dozorci rada (pav)

5) Odpusteni 8835 - Vojtech Kotous

6) Schválení zápisu ze a) zasedání 19.11.2008 a b) mimořádného zasedání 24.11.2008

7)

Různé)


Pravidla přidávání bodů:

  • Bod k projednání na schůzi představenstva může navrhnout každý člen klubu Silicon Hill (nejlépe po předchozí konzultaci s členem

představenstva)

  • K bodům přidejte podrobnosti a přiložte veškeré podklady.
  • Body a jejich pořadí v programu bude schváleno na začátku zasedání.

1)

20ks ... SM miniGBIC Optický modul LC Singlemode pro Signamax Switche 1547 Kc s DPH
20ks ... 09-LC/VF-45-2D Duplexní patchcord 9/125 singlemode LC/VF-45, 2m ....1084Kč/ks bez DPH
2ks ... 09-LC/ST-2D Duplexní patchcord 9/125 singlemode LC/ST, 2m....426Kč/ks bez DPH

2)

1ks ... Cisco 2960G 48 portu 90 000/ks s DPH
2ks ... SM miniGBIC Optický modul LC Singlemode pro Signamax Switche 1547 Kc s DPH
2ks ... 09-LC/VF-45-2D Duplexní patchcord 9/125 singlemode LC/VF-45, 2m ....1084Kč/ks bez DPH

3)

viz. konference klub


4)

viz. konference klub


5)

Pri odpousteni se zapomnelo na spravce serveru VOIP - Vojtech Kostous - UID 8835. Aktualne se stara o server VOIP. Zadam o odpusteni zakakadniho clelenstvi (tj. 100Kc).

6)

a) Zápis šel do Vedení (25.11. 9:38), připomínky zapracovány, další nebyly. b) Zápis šel do Vedení (25.11. 9:17), připomínky nebyly.


7)

Různé

Jmenné prostory

Varianty
Akce