Program další schůze představenstva

Z wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Zasedání představenstva klubu Silicon Hill Studentské unie ČVUT)
(Program schůze 19. 11. 2008)
Řádka 3: Řádka 3:
 
<b>Nadcházející zasedání: :xx. xx. 2008 - xx:xx, klubovna blok 7</b>
 
<b>Nadcházející zasedání: :xx. xx. 2008 - xx:xx, klubovna blok 7</b>
  
== Program schůze 19. 11. 2008 ==
+
== Program schůze xx. xx. 2008 ==
  
[[#1)|1) Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje čerpání 90 000 Kč z globální rezervy z rozpočtu 2008-2 na zakoupeni 20 ks SFP modulu a optickych patchcordu. ]]  
+
[[#1)|1) Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje čerpání xx Kč z globální rezervy z rozpočtu 2008-2 na zakoupeni 20 ks SFP modulu a optickych patchcordu. ]]  
  
[[#2)|2) Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje čerpání xx Kč z globální rezervy z rozpočtu 2008-2 na zakoupeni 1ks cisco 2960G xx portu, 2 ks SFP modulu a optickych patchcordu pro hosting. ]]  
+
[[#2)|2) Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje čerpání xx Kč z globální rezervy z rozpočtu 2008-2 na zakoupeni 1ks cisco 2960G 48 portu, 2 ks SFP modulu a optickych patchcordu pro hosting. ]]  
  
[[#3)|3) ]] Schválení zápisu ze schůze 5.11.2008 (Vojtěch Brázda)
+
[[#3)|3) Uprava stanov klubu a volebniho radu - zapracovani Dozorci rady (jirak+pav) ]]
  
[[#4)|4) Dořešení záležitosti s porušováním stanov klubu Jaromírem Kašparem]] (Metaliza + Jirak)
+
[[#4)|4) Schvaleni interniho predpisu Dozorci rada (pav) ]]
  
[[#5)|5) ]] Uprava stanov klubu a volebniho radu - zapracovani Dozorci rady (jirak)
+
[[#5)|5) ]]  
  
[[#6)|6) ]] Finance SH (Vrba)
+
[[#6)|6) ]]
  
 
[[#Různé | Různé) ]]
 
[[#Různé | Různé) ]]
- pridavani dobu na program predstavenstva na wiki
 
  
- (Son) schvaleni odpusteni IT pro Davida Kubata - sprava PC v klubovne (udrzba SW vybaveni ucebny)
 
 
----
 
----
 
Pravidla přidávání bodů:
 
Pravidla přidávání bodů:
Řádka 30: Řádka 28:
  
 
=== 1) ===
 
=== 1) ===
20ks ... Netrix SFP opt. modul 1000Base-LX/LH GLC-LH-SM=OEM 2700/ks + DPH (Nechapu proc tak drahy, kdyz uz levny tak existuji levnejsi Kuchy)<br>
+
20ks ... SM miniGBIC Optický modul LC Singlemode pro Signamax Switche 1547 Kc s DPH<br>
20ks ... 50-LC/VF-45-2D - Duplexní patchcord 50/125 multimode LC/VF-45, 2m....970Kč/ks + DPH (tyhle kabely jsou spatny patrej k tomu jiny Kuchy)<br>
+
20ks ... 09-LC/VF-45-2D Duplexní patchcord 9/125 singlemode LC/VF-45, 2m ....1084Kč/ks bez DPH<br>
2ks ... 50-LC/ST-2D Duplexní patchcord 50/125 multimode LC/ST, 2m ....320Kč/ks + DPH<br>
+
2ks ... 09-LC/ST-2D Duplexní patchcord 9/125 singlemode LC/ST, 2m....426Kč/ks bez DPH<br>
  
 
=== 2) ===
 
=== 2) ===
1ks ... Cisco 2960G 48 portu 90 000/ks s DPH neboCisco 2960G 24 portu 48 000/ks s DPH (24 portu nevyresi problem housingu)<br>
+
1ks ... Cisco 2960G 48 portu 90 000/ks s DPH <br>
2ks ... Netrix SFP opt. modul 1000Base-LX/LH GLC-LH-SM=OEM 2700/ks + DPH<br>
+
2ks ... SM miniGBIC Optický modul LC Singlemode pro Signamax Switche 1547 Kc s DPH<br>
2ks ... 50-LC/VF-45-2D - Duplexní patchcord 50/125 multimode LC/VF-45, 2m....970Kč/ks + DPH (Zase spatnej drat) <br>
+
2ks ... 09-LC/VF-45-2D Duplexní patchcord 9/125 singlemode LC/VF-45, 2m ....1084Kč/ks bez DPH<br>
  
 
=== 3) ===
 
=== 3) ===
Zápis již prošel připomínkami, viz Vedení 11.11.08 9:42
+
viz. konference klub
  
  
 
=== 4) ===
 
=== 4) ===
Detaily, v čem spočívalo porušování stanov, byly podrobně vysvětleny uz na schůzi 1.10. (připomenu jen,
+
viz. konference klub
že se jednalo o čl. 5 odst. 3).
+
Tehdy celá diskuze skončila na vyjasnění si, jaké je aktuální znění stanov. Poté bylo projednávání
+
tohoto bodu přerušeno a odloženo na jindy.  
+
  
  
 
=== 5) ===
 
=== 5) ===
  
Dle schvaleneho intenriho predpisu o dozorci rade, navrhy probehly od 5. 11. v konferenci klub.
 
  
 
=== 6) ===
 
=== 6) ===
Doplnit prijmy. Jak dal?
 
  
  
 
=== Různé ===
 
=== Různé ===

Verze z 23. 11. 2008, 19:51

Obsah

Zasedání představenstva klubu Silicon Hill Studentské unie ČVUT

Nadcházející zasedání: :xx. xx. 2008 - xx:xx, klubovna blok 7

Program schůze xx. xx. 2008

1) Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje čerpání xx Kč z globální rezervy z rozpočtu 2008-2 na zakoupeni 20 ks SFP modulu a optickych patchcordu.

2) Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje čerpání xx Kč z globální rezervy z rozpočtu 2008-2 na zakoupeni 1ks cisco 2960G 48 portu, 2 ks SFP modulu a optickych patchcordu pro hosting.

3) Uprava stanov klubu a volebniho radu - zapracovani Dozorci rady (jirak+pav)

4) Schvaleni interniho predpisu Dozorci rada (pav)

5)

6)

Různé)


Pravidla přidávání bodů:

  • Bod k projednání na schůzi představenstva může navrhnout každý člen klubu Silicon Hill (nejlépe po předchozí konzultaci s členem

představenstva)

  • K bodům přidejte podrobnosti a přiložte veškeré podklady.
  • Body a jejich pořadí v programu bude schváleno na začátku zasedání.

1)

20ks ... SM miniGBIC Optický modul LC Singlemode pro Signamax Switche 1547 Kc s DPH
20ks ... 09-LC/VF-45-2D Duplexní patchcord 9/125 singlemode LC/VF-45, 2m ....1084Kč/ks bez DPH
2ks ... 09-LC/ST-2D Duplexní patchcord 9/125 singlemode LC/ST, 2m....426Kč/ks bez DPH

2)

1ks ... Cisco 2960G 48 portu 90 000/ks s DPH
2ks ... SM miniGBIC Optický modul LC Singlemode pro Signamax Switche 1547 Kc s DPH
2ks ... 09-LC/VF-45-2D Duplexní patchcord 9/125 singlemode LC/VF-45, 2m ....1084Kč/ks bez DPH

3)

viz. konference klub


4)

viz. konference klub


5)

6)

Různé

Jmenné prostory

Varianty
Akce