Program další schůze představenstva

Z wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Program schůze ???. 11. 2008)
Řádka 9: Řádka 9:
 
[[#2)|2) Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje čerpání xx Kč z globální rezervy z rozpočtu 2008-2 na zakoupeni 1ks cisco 2960G xx portu, 2 ks SFP modulu a optickych patchcordu pro hosting. ]]  
 
[[#2)|2) Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje čerpání xx Kč z globální rezervy z rozpočtu 2008-2 na zakoupeni 1ks cisco 2960G xx portu, 2 ks SFP modulu a optickych patchcordu pro hosting. ]]  
  
[[#3)|3) ]]  
+
[[#3)|3) ]] Schválení zápisu ze schůze 5.11.2008 (Vojtěch Brázda)
  
 
[[#4)|4) ]]  
 
[[#4)|4) ]]  
  
 +
[[#5)|5) ]]
  
  
Řádka 36: Řádka 37:
  
 
=== 3) ===
 
=== 3) ===
 
+
Zápis již prošel připomínkami, viz Vedení 11.11.08 9:42
  
  
 
=== 4) ===
 
=== 4) ===
  
 +
 +
=== 5) ===
  
  
 
=== Různé ===
 
=== Různé ===

Verze z 17. 11. 2008, 00:13

Obsah

Zasedání představenstva klubu Silicon Hill Studentské unie ČVUT

Nadcházející zasedání: :???. 11. 2008 - 20:00, klubovna blok 7

Program schůze ???. 11. 2008

1) Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje čerpání 90 000 Kč z globální rezervy z rozpočtu 2008-2 na zakoupeni 20 ks SFP modulu a optickych patchcordu.

2) Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje čerpání xx Kč z globální rezervy z rozpočtu 2008-2 na zakoupeni 1ks cisco 2960G xx portu, 2 ks SFP modulu a optickych patchcordu pro hosting.

3) Schválení zápisu ze schůze 5.11.2008 (Vojtěch Brázda)

4)

5)


Různé) - pridavani dobu na program predstavenstva na wiki


Pravidla přidávání bodů:

  • Bod k projednání na schůzi představenstva může navrhnout každý člen klubu Silicon Hill (nejlépe po předchozí konzultaci s členem

představenstva)

  • K bodům přidejte podrobnosti a přiložte veškeré podklady.
  • Body a jejich pořadí v programu bude schváleno na začátku zasedání.

1)

20ks ... Netrix SFP opt. modul 1000Base-LX/LH GLC-LH-SM=OEM 2700/ks + DPH
20ks ... 50-LC/VF-45-2D - Duplexní patchcord 50/125 multimode LC/VF-45, 2m....970Kč/ks + DPH
2ks ... 50-LC/ST-2D Duplexní patchcord 50/125 multimode LC/ST, 2m ....320Kč/ks + DPH

2)

1ks ... Cisco 2960G 48 portu 90 000/ks s DPH neboCisco 2960G 24 portu 48 000/ks s DPH
2ks ... Netrix SFP opt. modul 1000Base-LX/LH GLC-LH-SM=OEM 2700/ks + DPH
2ks ... 50-LC/VF-45-2D - Duplexní patchcord 50/125 multimode LC/VF-45, 2m....970Kč/ks + DPH

3)

Zápis již prošel připomínkami, viz Vedení 11.11.08 9:42


4)

5)

Různé

Jmenné prostory

Varianty
Akce