KLUB:Sluzby:Pipa:Rezervace 2019

Z wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(MALA PIPA S CHLAZENIM)
(MALA PIPA S CHLAZENIM)
(Není zobrazeno 11 mezilehlých verzí od 2 uživatelů.)
Řádka 63: Řádka 63:
 
<tr><td>13.9.2019 08:00</td><td>14.9.2019 18:00</td><td>Martina Jansová</td><td>výpůjčka 13.9.</td><td>?</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>13.9.2019 08:00</td><td>14.9.2019 18:00</td><td>Martina Jansová</td><td>výpůjčka 13.9.</td><td>?</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>19.9.2019 08:00</td><td>19.9.2019 23:59</td><td>Jarda Kříž</td><td>Hello FIT!</td><td>?</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>19.9.2019 08:00</td><td>19.9.2019 23:59</td><td>Jarda Kříž</td><td>Hello FIT!</td><td>?</td><th>schváleno</th></tr>
 +
 +
<tr><td>27.9.2019 16:00</td><td>29.9.2019 10:00</td><td>František Flachsk</td><td>Oslava narozenin</td><td>B??</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>1.10.2019 18:00</td><td>2.10.2019 10:00</td><td>Markéta Jirmanová</td><td>Welcome grill party</td><td>??</td><th>zrušeno</th></tr>
 
<tr><td>1.10.2019 18:00</td><td>2.10.2019 10:00</td><td>Markéta Jirmanová</td><td>Welcome grill party</td><td>??</td><th>zrušeno</th></tr>
 +
<tr><td>1.10.2019 18:00</td><td>2.10.2019 10:00</td><td>Sutnar Jan</td><td>Soukromá akce</td><td>??</td><th>schváleno</th></tr>
  
 +
<tr><td>3.10.2019 18:00</td><td>4.10.2019 10:00</td><td>Anna Vlasáková</td><td>SHOW teambuilding</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>4.10.2019 18:00</td><td>7.10.2019 10:00</td><td>Ruby</td><td>Linux Days</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>4.10.2019 18:00</td><td>7.10.2019 10:00</td><td>Ruby</td><td>Linux Days</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>8.10.2019 18:00</td><td>9.10.2019 10:00</td><td>Flachy</td><td>Infoschůzka B4</td><td>B4</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>8.10.2019 18:00</td><td>9.10.2019 10:00</td><td>Flachy</td><td>Infoschůzka B4</td><td>B4</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>9.10.2019 16:00</td><td>10.10.2019 10:00</td><td>Petr Dvořák</td><td>Infoschůzka B10</td><td>B10</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>9.10.2019 16:00</td><td>10.10.2019 10:00</td><td>Petr Dvořák</td><td>Infoschůzka B10</td><td>B10</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>10.10.2019 16:00</td><td>11.10.2019 10:00</td><td>Sváťa Sýkora </td><td>Oslava narozenin</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>10.10.2019 16:00</td><td>11.10.2019 10:00</td><td>Sváťa Sýkora </td><td>Oslava narozenin</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>11.10.2019 16:00</td><td>12.10.2019 10:00</td><td>Matyáš Frank</td><td>Oslava narozenin</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>14.10.2019 16:00</td><td>15.10.2019 10:00</td><td>Vojtěch Šmejkal</td><td>Infoschůzka B8</td><td>B8</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>15.10.2019 16:00</td><td>16.10.2019 10:00</td><td>Alena Kužmová</td><td>Infoschůzka B7</td><td>B7</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>15.10.2019 16:00</td><td>16.10.2019 10:00</td><td>Alena Kužmová</td><td>Infoschůzka B7</td><td>B7</td><th>schváleno</th></tr>
  
 +
<tr><td>16.10.2019 16:00</td><td>17.10.2019 10:00</td><td>Jan Dvorak</td><td>Infoschůzka B11</td><td>B11</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>19.10.2019 16:00</td><td>20.10.2019 10:00</td><td>Iveta Miturová</td><td>Oslava</td><td>B10</td><th>schváleno</th></tr>
  
<tr><td>27.9.2019 16:00</td><td>29.9.2019 10:00</td><td>František Flachsk</td><td>Oslava narozenin</td><td>B??</td><th>schváleno</th></tr>
 
  
 
<tr><td>22.10.2019 16:00</td><td>24.10.2019 10:00</td><td>Richard Burkoň</td><td>Vítejte na ČVUT</td><td>CVUT</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>22.10.2019 16:00</td><td>24.10.2019 10:00</td><td>Richard Burkoň</td><td>Vítejte na ČVUT</td><td>CVUT</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>1.11.2019 16:00</td><td>3.11.2019 10:00</td><td>Tomáš Rossý</td><td>Loučení se Strahovem</td><td>B10</td><th>schváleno</th></tr>
  
 
</table><br>
 
</table><br>
Řádka 120: Řádka 128:
 
<tr><td>19.9.2019 16:00</td><td>20.9.2019 16:00</td><td>Jakub Šejna</td><td>Marné zapití 25</td><td>B7</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>19.9.2019 16:00</td><td>20.9.2019 16:00</td><td>Jakub Šejna</td><td>Marné zapití 25</td><td>B7</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>20.9.2019 16:00</td><td>21.9.2019 18:00</td><td>Ruby</td><td>alumni vecer</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>20.9.2019 16:00</td><td>21.9.2019 18:00</td><td>Ruby</td><td>alumni vecer</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>1.10.2019 16:00</td><td>2.10.2019 10:00</td><td>Tomáš Pánek</td><td>Oslava postupu</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>2.10.2019 16:00</td><td>3.10.2019 10:00</td><td>Anna Vlasáková</td><td>Akce Prvák</td><td>menza</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>2.10.2019 16:00</td><td>3.10.2019 10:00</td><td>Anna Vlasáková</td><td>Akce Prvák</td><td>menza</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>4.10.2019 18:00</td><td>7.10.2019 10:00</td><td>Ruby</td><td>Linux Days</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>4.10.2019 18:00</td><td>7.10.2019 10:00</td><td>Ruby</td><td>Linux Days</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>7.10.2019 18:00</td><td>8.10.2019 10:00</td><td>Hody</td><td>AVC SH</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>9.10.2019 18:00</td><td>10.10.2019 10:00</td><td>Vašek Havránekk</td><td>Infoschůzka</td><td>B6</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>9.10.2019 18:00</td><td>10.10.2019 10:00</td><td>Vašek Havránekk</td><td>Infoschůzka</td><td>B6</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>10.10.2019 18:00</td><td>11.10.2019 10:00</td><td>A. Vlasáková</td><td>Infoschůzka</td><td>B9</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>10.10.2019 18:00</td><td>11.10.2019 10:00</td><td>A. Vlasáková</td><td>Infoschůzka</td><td>B9</td><th>schváleno</th></tr>

Verze z 13. 10. 2019, 15:26

Obsah

Rezervace na rok 2019

Výpis rezervací na rok 2019. Dodržujte výpůjční pravidla.




COUNTRY PIPA

Vratná záloha: 500,- Pozn.: Řadit podle data půjčení, aktuálnější je vždy zcela dole.

Datum a čas půjčeníDatum a čas vráceníOdpovědná osobaDůvodMísto čepováníVyjádření správce
DD.MM.2019 18:00DD+1.MM.2019 12:00jméno -- TOTO JE VZOR -- Blok Xčeká se na vyjádření
2.5.2019 18:006.5.2019 18:00bejzzZVDZámělschváleno



MALA PIPA S CHLAZENIM

Typ: PYGMY 30/K Profi
Vratná záloha: 1000,- Pozn.: Řadit podle data půjčení, aktuálnější je vždy zcela dole.


Datum a čas půjčeníDatum a čas vráceníOdpovědná osobaDůvodMísto čepováníVyjádření správce
DD.MM.2019 18:00DD+1.MM.2098 12:00jméno -- TOTO JE VZOR -- Blok Xčeká se na vyjádření
11.1.2019 12:0012.1.2019 22:00Jan KlenovecKřest videpklipu-schváleno
18.1.2019 16:0028.1.2019 20:00Jan JarošHory-schváleno
15.2.2019 16:0016.2.2019 20:00Jan Dvořák--schváleno
23.2.2019 16:0024.2.2019 20:00FührerNarozkyJindraschváleno
27.2.2019 16:0028.2.2019 20:00Martin Jakubecschůze aktivníchB2schváleno
1.3.2019 16:003.3.2019 20:00kočičkaInstallFest 2019B10schváleno
5.3.2019 15:006.3.2019 20:00David Viglasky DOD gymB2schváleno
3.4.2019 16:004.4.2019 20:00Michal MedekTeambuildingFELschváleno
16.4.2019 16:0017.4.2019 20:00Lucka ProcházkováTeambuilding SHernySHernaschváleno
24.4.2019 12:0025.4.2019 17:00Anna Vlasáková SHOWGCschváleno
25.4.2019 18:0028.4.2019 18:00bejzzSportovní dny SPSMělníkschváleno
30.4.2019 16:001.5.2019 20:00Tomáš HambálekNarozeninyGCschváleno
3.5.2019 15:005.5.2019 18:00Michal KotheraHarusák-schváleno
6.5.2019 20:007.5.2019 15:00Jan ČechGrilovačka GCschváleno
7.5.2019 16:009.5.2019 20:00Zdenka BalogováPohár děkana FJFI-schváleno
13.5.2019 14:0014.5.2019 20:00Martin Jakubec Letní párty bloku 2SHschváleno
15.5.2019 16:0016.5.2019 20:00Dušan StěhuleSG Sportovní denGCschváleno
21.5.2019 15:0021.5.2019 23:59Tom PíchaNarozeninová oslava klubu Silicon HillSHschváleno
30.5.2019 15:002.6.2019 23:59FlachyOslava narozenin-schváleno
4.6.2019 15:004.6.2019 23:59Michal MedekSvícaGCschváleno
6.6.2019 15:006.6.2019 23:59Vít PekárekZávěr LS B9B9schváleno
7.6.2019 15:0023.6.2019 23:59Michal MedekRally Italia SardegnaSardinieschváleno
25.6.2019 17:0026.6.2019 15:00David PrudekPártyB9schváleno
26.6.2019 18:0028.6.2019 07:00Alča BrožováAkce pro prvákyFITschváleno
28.6.2019 07:0030.6.2019 15:00Jakub ŠejnaFinal gril pártyB7schváleno
2.7.2019 16:003.7.2019 17:00Jan SutnarOslava léta-schváleno
5.7.2019 10:007.7.2019 20:00Tomáš RossýPrůzkum divočinyza dalekými dolyschváleno
18.7.2019 15:0019.7.2019 15:00CharlieSoukromá akceGCschváleno
21.7.2019 16:0023.7.2019 20:00KočičkaSprint adminsSHschváleno
15.8.2019 10:0019.8.2019 22:00Adam ArltDesná 2019-schváleno
23.8.2019 15:0024.8.2019 17:00Martin LankRozlučkaGCschváleno
30.8.2019 15:001.9.2019 17:00Jiřák-GCschváleno
13.9.2019 08:0014.9.2019 18:00Martina Jansovávýpůjčka 13.9.?schváleno
19.9.2019 08:0019.9.2019 23:59Jarda KřížHello FIT!?schváleno
27.9.2019 16:0029.9.2019 10:00František FlachskOslava narozeninB??schváleno
1.10.2019 18:002.10.2019 10:00Markéta JirmanováWelcome grill party??zrušeno
1.10.2019 18:002.10.2019 10:00Sutnar JanSoukromá akce??schváleno
3.10.2019 18:004.10.2019 10:00Anna VlasákováSHOW teambuildingSHschváleno
4.10.2019 18:007.10.2019 10:00RubyLinux DaysSHschváleno
8.10.2019 18:009.10.2019 10:00FlachyInfoschůzka B4B4schváleno
9.10.2019 16:0010.10.2019 10:00Petr DvořákInfoschůzka B10B10schváleno
10.10.2019 16:0011.10.2019 10:00Sváťa Sýkora Oslava narozeninGCschváleno
11.10.2019 16:0012.10.2019 10:00Matyáš FrankOslava narozeninGCschváleno
14.10.2019 16:0015.10.2019 10:00Vojtěch ŠmejkalInfoschůzka B8B8schváleno
15.10.2019 16:0016.10.2019 10:00Alena KužmováInfoschůzka B7B7schváleno
16.10.2019 16:0017.10.2019 10:00Jan DvorakInfoschůzka B11B11schváleno
19.10.2019 16:0020.10.2019 10:00Iveta MiturováOslavaB10schváleno
22.10.2019 16:0024.10.2019 10:00Richard BurkoňVítejte na ČVUTCVUTschváleno
1.11.2019 16:003.11.2019 10:00Tomáš RossýLoučení se StrahovemB10schváleno



VELKA PIPA S CHLAZENIM

Typ: Lindr Kontakt 40/K Profi
Vratná záloha: 2000,- Pozn.: Řadit podle data půjčení, aktuálnější je vždy zcela dole.

Datum a čas půjčeníDatum a čas vráceníOdpovědná osobaDůvodMísto čepováníVyjádření správce
DD.MM.2019 18:00DD+1.MM.2019 12:00jméno -- TOTO JE VZOR -- Blok Xčeká se na vyjádření
26.2.2019 17:0027.2.2019 18:00Vít PekárekSeznamování B9Blok 9schváleno
1.3.2019 18:003.3.2019RubyxxxBlok Xschváleno
6.3.2019 17:007.3.2019 14:00Róbert SelvekZahájenie semestraB3schváleno
7.3.2019 15:008.3.2019 18:00Anna VlasákováHD akceŠCschváleno
10.4.2019 16:0011.4.2019 17:00Anna VlasákováTeambuilding SHOWGCschváleno
24.4.2019 12:0025.4.2019 17:00Anna VlasákováSHOWGCschváleno
26.4.2019 18:0027.4.2019 17:00Jan DvorakChodbovka B11schváleno
29.4.2019 13:0030.4.2019 17:00Richard BurkoňSHOW afterpartyGCschváleno
3.5.2019 16:004.5.2019 17:00Vojtěch PokornýAkcičkaGCschváleno
7.5.2019 16:009.5.2019 20:00Zdenka BalogováPohár děkana FJFI-schváleno
11.5.2019 14:0012.5.2019 20:00Jiří HanušOsudové hrySHschváleno
15.5.2019 16:0016.5.2019 20:00Dušan StěhuleSG Sportovní denGCschváleno
18.5.2019 16:0019.5.2019 17:00Zuzana RajkováNarozeninyGCschváleno
21.5.2019 16:0021.5.2019 23:00Tom Pícha Narozeninová oslava SHSHschváleno
1.6.2019 10:002.6.2019 12:00Petr StanošekRozlučkaSHschváleno
4.6.2019 12:006.6.2019 22:00Duong Tat DatNarozeniny-schváleno
7.6.2019 12:008.6.2019 22:00Jan KlenovecNarozeninyGCschváleno
11.6.2019 12:0012.6.2019 22:00Lukáš HolečekReunion-schváleno
18.6.2019 16:0019.6.2019 20:00Jiřákbez názvuGCschváleno
19.6.2019 16:0020.6.2019 20:00Michal ŠimekTeambuildingGCschváleno
20.6.2019 20:0022.6.2019 10:00Tomáš RossýFiremní akce-schváleno
22.6.2019 10:0023.6.2019 22:00Daniel WohlrathDokopná ST FJFIGCschváleno
28.6.2019 10:0030.6.2019 22:00Petr MikšíčekKolaudační párty-schváleno
18.7.2019 15:0019.7.2019 15:00Jan HorakKamaradska grilovackae-schváleno
19.7.2019 16:0028.7.2019 20:00KikiSprint adminsSHschváleno
8.8.2019 16:0011.8.2019 20:00RubyMalování logaSHschváleno
24.8.2019 16:0026.8.2019 20:00Vít PekárekSeznamování B9-schváleno
27.8.2019 16:001.9.2019 20:00Michal MedekBaltic Open-schváleno
18.9.2019 16:0019.9.2019 10:00Tom PíchaNarozeninová oslavaSHschváleno
19.9.2019 16:0020.9.2019 16:00Jakub ŠejnaMarné zapití 25B7schváleno
20.9.2019 16:0021.9.2019 18:00Rubyalumni vecerSHschváleno
1.10.2019 16:002.10.2019 10:00Tomáš PánekOslava postupuSHschváleno
2.10.2019 16:003.10.2019 10:00Anna VlasákováAkce Prvákmenzaschváleno
4.10.2019 18:007.10.2019 10:00RubyLinux DaysSHschváleno
7.10.2019 18:008.10.2019 10:00HodyAVC SHSHschváleno
9.10.2019 18:0010.10.2019 10:00Vašek HavránekkInfoschůzkaB6schváleno
10.10.2019 18:0011.10.2019 10:00A. VlasákováInfoschůzkaB9schváleno
14.10.2019 18:0015.10.2019 10:00Róbert SelvekInfoschůzkaB3schváleno
15.10.2019 16:0016.10.2019 10:00Martin JakubecInfoschůzka B2B2schváleno
16.10.2019 16:0017.10.2019 10:00Jan DvorakInfoschůzka B11B11schváleno
17.10.2019 16:0018.10.2019 10:00Anna VlasákováGrilovačka pro nováčkyGCschváleno



Jmenné prostory

Varianty
Akce