KLUB:Sluzby:Pipa:Rezervace 2017

Z wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(VELKA PIPA S CHLAZENIM)
 
(Není zobrazeno 83 mezilehlých verzí od 5 uživatelů.)
Řádka 17: Řádka 17:
 
<th></th></tr>
 
<th></th></tr>
 
<tr><td>7.4.2017 08:00</td><td>9.4.2017 20:00</td><td>bejzz</td><td>Arbeit</td><td>VČ</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>7.4.2017 08:00</td><td>9.4.2017 20:00</td><td>bejzz</td><td>Arbeit</td><td>VČ</td><th>schváleno</th></tr>
 
+
<tr><td>20.7.2017 08:00</td><td>4.8.2017 20:00</td><td>bejzz</td><td>Rally</td><td>Finland</td><th>schváleno</th></tr>
 
+
<tr><td>26.10.2017 16:00</td><td>27.10.2017 20:00</td><td>Vít Pekárek</td><td>Seznamování B9</td><td>B10</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>23.12.2017 16:00</td><td>2.1.2018 10:00</td><td>bejzz</td><td>Silvestr/NovyRok</td><td>N/A</td><th>schváleno</th></tr>
  
 
</table><br>
 
</table><br>
Řádka 55: Řádka 56:
 
<tr><td>1.6.2017 18:00</td><td>3.6.2017 18:00</td><td>Bronislav Robenek</td><td>Rozlučka</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>1.6.2017 18:00</td><td>3.6.2017 18:00</td><td>Bronislav Robenek</td><td>Rozlučka</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>5.6.2017 18:00</td><td>6.6.2017 18:00</td><td>Michal Medek</td><td>Porsche ekšn</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>5.6.2017 18:00</td><td>6.6.2017 18:00</td><td>Michal Medek</td><td>Porsche ekšn</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>8.6.2017 18:00</td><td>9.6.2017 18:00</td><td>Lubomír Baloun</td><td>Soukromá grilovačka</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>10.6.2017 15:00</td><td>11.6.2017 12:00</td><td>Dušan Stěhule</td><td>TB Silicon Gym</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>16.6.2017 8:00</td><td>18.6.2017 20:00</td><td>Hody</td><td>OSSVikend</td><td>SR</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>1.7.2017 8:00</td><td>8.7.2017 20:00</td><td>bejzz</td><td>chatareni</td><td>Kralupy</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>14.7.2017 16:00</td><td>15.7.2017 12:00</td><td>Hana Svěráková </td><td>IAESTE akce</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>28.7.2017 16:00</td><td>30.7.2017 20:00</td><td>Kuba Rubáš</td><td>vyjezdko</td><td>pryc</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>1.8.2017 16:00</td><td>6.8.2017 20:00</td><td>Lukáš Hostačný </td><td>eForce</td><td>Most</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>10.8.2017 15:00</td><td>14.8.2017 19:00</td><td>soukroma akce </td><td>Puzmi/Budska</td><td>-</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>20.8.2017 15:00</td><td>22.8.2017 15:00</td><td>Akce</td><td>Charlie</td><td>-</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>8.9.2017 12:00</td><td>9.9.2017 19:00</td><td>Oslava vítězství</td><td>Kuba Vrzáň</td><td>-</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>15.9.2017 12:00</td><td>16.9.2017 10:00</td><td>Brožík</td><td>Sraz bývalých aktivních</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>5.10.2017 18:00</td><td>8.10.2017 18:00</td><td>Hody</td><td>Linux days</td><td>ČVUT</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>12.10.2017 10:00</td><td>16.10.2017 20:00</td><td>FkY</td><td>svatba</td><td>mimo SH</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>17.10.2017 18:00</td><td>18.10.2017 22:00</td><td>Martin Šubr</td><td>Infoschůzka B3</td><td>B3</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>18.10.2017 18:00</td><td>19.10.2017 18:00</td><td>Nikol Jaterková</td><td>Infoschůzka B7</td><td>B7</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>25.10.2017 18:00</td><td>26.10.2017 10:00</td><td>B10</td><td>Infoschůzka B10</td><td>B10</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>26.10.2017 18:00</td><td>27.10.2017 10:00</td><td>Vít Pekárek</td><td>Seznamování B9</td><td>B9</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>27.10.2017 16:00</td><td>28.10.2017 10:00</td><td>Jan Mašek</td><td>Soukromá grilovačka</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>31.10.2017 16:00</td><td>1.11.2017 10:00</td><td>Jan Mašek</td><td>PSS B3 (Poznej svého souseda)</td><td>B3</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>9.11.2017 16:00</td><td>10.11.2017 10:00</td><td>Jakub Kubát</td><td>Přebor ve stolním tenise ST FJFI</td><td>B5</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>14.11.2017 16:00</td><td>15.11.2017 10:00</td><td>Jakub Jaroš</td><td>Chodbovice B3</td><td>B3</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>16.11.2017 18:00</td><td>17.11.2017 10:00</td><td>Michal Medek</td><td>oslava narozenin</td><td>B10</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>8.12.2017 18:00</td><td>9.12.2017 10:00</td><td>Tomas Bilak</td><td>Narodeniny</td><td>B4</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>13.12.2017 16:00</td><td>14.12.2017 10:00</td><td>Ondřej Skořepa</td><td>Vánoční večírek</td><td>B6</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>15.12.2017 18:00</td><td>19.12.2017 18:00</td><td>ITP</td><td>AVC TB</td><td>-</td><th>schváleno</th></tr>
  
  
<tr><td>10.6.2017 15:00</td><td>11.6.2017 12:00</td><td>Dušan Stěhule</td><td>TB Silicon Gym</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>15.9.2017 12:00</td><td>15.9.2017 10:00</td><td>Brožík</td><td>Sraz bývalých aktivních</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 
  
 
</table><br>
 
</table><br>
Řádka 75: Řádka 99:
  
 
<tr><td>DD.MM.2017 18:00</td><td>DD+1.MM.2017 12:00</td><td>jméno</td><td> -- TOTO JE VZOR -- </td><td>Blok X</td><th>čeká se na vyjádření</th></tr>
 
<tr><td>DD.MM.2017 18:00</td><td>DD+1.MM.2017 12:00</td><td>jméno</td><td> -- TOTO JE VZOR -- </td><td>Blok X</td><th>čeká se na vyjádření</th></tr>
 
  
 
<tr><td>24.2.2017 12:00</td><td>26.2.2017 18:00</td><td>Jan Klenovec</td><td>Třídní sraz FELáků</td><td>Bohumice</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>24.2.2017 12:00</td><td>26.2.2017 18:00</td><td>Jan Klenovec</td><td>Třídní sraz FELáků</td><td>Bohumice</td><th>schváleno</th></tr>
Řádka 96: Řádka 119:
 
<tr><td>19.5.2017 15:00</td><td>21.5.2017 18:00</td><td>Hany</td><td>Rybářská párty</td><td>B2</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>19.5.2017 15:00</td><td>21.5.2017 18:00</td><td>Hany</td><td>Rybářská párty</td><td>B2</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>1.6.2017 15:00</td><td>2.6.2017 18:00</td><td>Vít Pekárek</td><td>Závěrečná párty LS 16/17 </td><td>B9</td><th>schváleno</th></tr>
 
<tr><td>1.6.2017 15:00</td><td>2.6.2017 18:00</td><td>Vít Pekárek</td><td>Závěrečná párty LS 16/17 </td><td>B9</td><th>schváleno</th></tr>
<tr><td>21.6.2017 12:00</td><td>22.6.2017 15:00</td><td>Jan Klenovec</td><td>Zapíjení státnic FELáků</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
+
<tr><td>7.6.2017 12:00</td><td>12.6.2017 10:00</td><td>smejo</td><td>Oslava narodenin</td><td>mimo SH</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>17.6.2017 15:00</td><td>18.6.2017 18:00</td><td>Darek Čižisnký</td><td>Dokopná</td><td>-</td><th>schváleno</th></tr>
 +
 
 +
<tr><td>21.6.2017 12:00</td><td>22.6.2017 12:00</td><td>Jan Klenovec</td><td>Zapíjení státnic FELáků</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>22.6.2017 18:00</td><td>23.6.2017 12:00</td><td>Tomáš Drábek</td><td>Parlament SU</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>23.6.2017 18:00</td><td>24.6.2017 12:00</td><td>Staňa Tomášek</td><td>Bc párty</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>15.9.2017 12:00</td><td>15.6.2017 10:00</td><td>Brožík</td><td>Sraz bývalých aktivních</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>26.6.2017 18:00</td><td>27.6.2017 10:00</td><td>Tomáš Drábek</td><td>Usmíření klubů</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 +
 
 +
<tr><td>15.7.2017 18:00</td><td>17.7.2017 10:00</td><td>David Vrtěl</td><td>Oslava narozenin</td><td>B5</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>28.7.2017 16:00</td><td>30.7.2017 20:00</td><td>Kuba Rubáš</td><td>vyjezdko</td><td>pryc</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>1.8.2017 16:00</td><td>6.8.2017 20:00</td><td>Fuhrer</td><td>Dovolena</td><td>-</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>7.8.2017 16:00</td><td>13.8.2017 20:00</td><td>Lukáš Hostačný</td><td>eForce</td><td>Pisek</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>18.8.2017 18:00</td><td>20.8.2017 10:00</td><td>jirak</td><td>jirak rozlucka</td><td>SH</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>15.9.2017 12:00</td><td>16.9.2017 10:00</td><td>bejzz</td><td>Sraz bývalých aktivních</td><td>GC</td><th>rezervováno/schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>16.9.2017 18:00</td><td>23.9.2017 10:00</td><td>Jakub Jančička</td><td>Výjezdní sprint admins</td><td>mimo SH</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>21.9.2017 18:00</td><td>23.9.2017 10:00</td><td>Jiří Hanuš</td><td>Hello FIT</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>27.9.2017 18:00</td><td>29.9.2017 18:00</td><td>Hody</td><td>10 let</td><td>SC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>2.10.2017 16:00</td><td>3.10.2017 18:00</td><td>František Flachs</td><td>Teambuilding SHerna</td><td>B4/B6</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>5.10.2017 18:00</td><td>8.10.2017 18:00</td><td>Hody</td><td>Linux days</td><td>ČVUT</td><th>schváleno</th></tr>
 +
 
 +
<tr><td>12.10.2017 16:00</td><td>13.10.2017 10:00</td><td>Michal Medek</td><td>Oslava narozenin pana Dominika</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>16.10.2017 16:00</td><td>17.10.2017 10:00</td><td>David Molin</td><td>Infoschůzka B8</td><td>B8</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>17.10.2017 16:00</td><td>18.10.2017 10:00</td><td>František Flachs</td><td>Infoschůzka B4</td><td>B4</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>18.10.2017 16:00</td><td>19.10.2017 10:00</td><td>Marko Šidlovský</td><td>Infoschůzka B6</td><td>B6</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>19.10.2017 16:00</td><td>21.10.2017 10:00</td><td>Martin Dendis</td><td>#GrillParty2017v2</td><td>Hlávkova</td><th>schváleno</th></tr>
 +
 
 +
 
 +
<tr><td>23.10.2017 18:00</td><td>24.10.2017 10:00</td><td>Jiří Hanuš</td><td>Infoschůzka B2</td><td>B2</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>24.10.2017 18:00</td><td>25.10.2017 10:00</td><td>Vlada Kincl</td><td>Infoschůzka B11</td><td>B11</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>25.10.2017 18:00</td><td>26.10.2017 10:00</td><td>B10</td><td>Infoschůzka B10</td><td>B10</td><th>schváleno</th></tr>
  
 +
<tr><td>27.10.2017 18:00</td><td>29.10.2017 18:00</td><td>David Vrtěl</td><td>Integrace nováčků</td><td>Klub Čajovna</td><th>schváleno</th></tr>
  
<tr><td>15.9.2017 12:00</td><td>15.9.2017 10:00</td><td>Brožík</td><td>Sraz bývalých aktivních</td><td>GC</td><th>schváleno</th></tr>
+
<tr><td>9.11.2017 18:00</td><td>10.11.2017 18:00</td><td>Anna Vlasáková</td><td>Grilovačka pro prváky</td><td>SC</td><th>schváleno</th></tr
 +
<tr><td>12.12.2017 16:00</td><td>13.12.2017 16:00</td><td>Radim Knížek</td><td>Vánoční večírek B4</td><td>Blok 4</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>13.12.2017 16:00</td><td>14.12.2017 16:00</td><td>Jiří Kinkor</td><td> Oslava narozenin</td><td>Blok 3</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>14.12.2017 16:00</td><td>15.12.2017 15:00</td><td>Anicka</td><td>Závěrečné BH</td><td>SC</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>15.12.2017 16:00</td><td>16.12.2017 15:00</td><td>ominik Andrýsek</td><td>Vánoční večírek Eforce </td><td>-</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>19.12.2017 20:00</td><td>20.12.2017 18:00</td><td>Peter Matta</td><td>Vianočný večierok</td><td>B3</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>20.12.2017 18:00</td><td>20112.2017 18:00</td><td>Hany</td><td>Vánoční večírek</td><td>B2</td><th>schváleno</th></tr>
 +
<tr><td>29.12.2017 18:00</td><td>2.1.2018 18:00</td><td>Petr Mikšíček</td><td>Silvestr na dvojce</td><td>B2</td><th>schváleno</th></tr>
  
 
</table>
 
</table>

Aktuální verze z 19. 12. 2017, 15:23

Obsah

[editovat] Rezervace na rok 2017

Výpis rezervací na rok 2017. Dodržujte výpůjční pravidla.




[editovat] COUNTRY PIPA

Vratná záloha: 500,- Pozn.: Řadit podle data půjčení, aktuálnější je vždy zcela dole.

Datum a čas půjčeníDatum a čas vráceníOdpovědná osobaDůvodMísto čepováníVyjádření správce
7.4.2017 08:009.4.2017 20:00bejzzArbeitschváleno
20.7.2017 08:004.8.2017 20:00bejzzRallyFinlandschváleno
26.10.2017 16:0027.10.2017 20:00Vít PekárekSeznamování B9B10schváleno
23.12.2017 16:002.1.2018 10:00bejzzSilvestr/NovyRokN/Aschváleno



[editovat] MALA PIPA S CHLAZENIM

Typ: PYGMY 30/K Profi
Vratná záloha: 1000,- Pozn.: Řadit podle data půjčení, aktuálnější je vždy zcela dole.


Datum a čas půjčeníDatum a čas vráceníOdpovědná osobaDůvodMísto čepováníVyjádření správce
DD.MM.2017 18:00DD+1.MM.2017 12:00jméno -- TOTO JE VZOR -- Blok Xčeká se na vyjádření
2.2.2017 12:003.2.2017 17:00Martin Kurfiřobyčejná pártyB5schváleno
10.2.2017 12:0012.2.2017 17:00Fuhrer/bejzznarozkyB10schváleno
15.2.2017 12:0017.2.2017 10:00Pavel Eliáš Narozeniny SH BoxingB5schváleno
17.2.2017 12:0019.2.2017 17:00Jakub JančičkaVikendovka SH adminsSHschváleno
24.2.2017 12:0025.2.2017 17:00David Tari Obyčejná pártySHschváleno
1.3.2017 12:002.3.2017 15:00Jan FárachodboviceB2schváleno
3.3.2017 9:005.3.2017 18:00HodyIF 2017FEL KNschváleno
10.3.2017 12:0011.3.2017 15:00Michal Býna Oslava narozeninGCschváleno
25.3.2017 12:0026.3.2017 15:00Ján ChudýPR VíkendovkaSCschváleno
13.4.2017 08:0014.4.2017 20:00BrožíkNarozkySHschváleno
20.4.2017 22:0023.4.2017 20:00bejzzKřižanovická šlajsnaschváleno
21.4.2017 12:0022.4.2017 15:00František FlachsSoukromá akceSkoliciviz VELKA PIPA
3.5.2017 16:004.5.2017 20:00Anna Vlasákovásoukromá oslavaB5schváleno
7.5.2017 18:009.5.2017 12:00Barča PánkováPohár DěkanaSHschváleno
10.5.2017 18:0011.5.2017 15:00Barbora KunhartováLetní party SHGCschválen
13.5.2017 17:0014.5.2017 20:00Zuzana Raj.NarozkyB4schváleno
18.5.2017 9:0021.5.2017 23:00PužmiSoukromá akce-schváleno
1.6.2017 18:003.6.2017 18:00Bronislav RobenekRozlučkaGCschváleno
5.6.2017 18:006.6.2017 18:00Michal MedekPorsche ekšnGCschváleno
8.6.2017 18:009.6.2017 18:00Lubomír BalounSoukromá grilovačkaGCschváleno
10.6.2017 15:0011.6.2017 12:00Dušan StěhuleTB Silicon GymSHschváleno
16.6.2017 8:0018.6.2017 20:00HodyOSSVikendSRschváleno
1.7.2017 8:008.7.2017 20:00bejzzchatareniKralupyschváleno
14.7.2017 16:0015.7.2017 12:00Hana Svěráková IAESTE akceGCschváleno
28.7.2017 16:0030.7.2017 20:00Kuba Rubášvyjezdkoprycschváleno
1.8.2017 16:006.8.2017 20:00Lukáš Hostačný eForceMostschváleno
10.8.2017 15:0014.8.2017 19:00soukroma akce Puzmi/Budska-schváleno
20.8.2017 15:0022.8.2017 15:00AkceCharlie-schváleno
8.9.2017 12:009.9.2017 19:00Oslava vítězstvíKuba Vrzáň-schváleno
15.9.2017 12:0016.9.2017 10:00BrožíkSraz bývalých aktivníchGCschváleno
5.10.2017 18:008.10.2017 18:00HodyLinux daysČVUTschváleno
12.10.2017 10:0016.10.2017 20:00FkYsvatbamimo SHschváleno
17.10.2017 18:0018.10.2017 22:00Martin ŠubrInfoschůzka B3B3schváleno
18.10.2017 18:0019.10.2017 18:00Nikol JaterkováInfoschůzka B7B7schváleno
25.10.2017 18:0026.10.2017 10:00B10Infoschůzka B10B10schváleno
26.10.2017 18:0027.10.2017 10:00Vít PekárekSeznamování B9B9schváleno
27.10.2017 16:0028.10.2017 10:00Jan MašekSoukromá grilovačkaGCschváleno
31.10.2017 16:001.11.2017 10:00Jan MašekPSS B3 (Poznej svého souseda)B3schváleno
9.11.2017 16:0010.11.2017 10:00Jakub KubátPřebor ve stolním tenise ST FJFIB5schváleno
14.11.2017 16:0015.11.2017 10:00Jakub JarošChodbovice B3B3schváleno
16.11.2017 18:0017.11.2017 10:00Michal Medekoslava narozeninB10schváleno
8.12.2017 18:009.12.2017 10:00Tomas BilakNarodeninyB4schváleno
13.12.2017 16:0014.12.2017 10:00Ondřej SkořepaVánoční večírekB6schváleno
15.12.2017 18:0019.12.2017 18:00ITPAVC TB-schváleno



[editovat] VELKA PIPA S CHLAZENIM

Typ: Lindr Kontakt 40/K Profi
Vratná záloha: 2000,- Pozn.: Řadit podle data půjčení, aktuálnější je vždy zcela dole.


</tr
Datum a čas půjčeníDatum a čas vráceníOdpovědná osobaDůvodMísto čepováníVyjádření správce
DD.MM.2017 18:00DD+1.MM.2017 12:00jméno -- TOTO JE VZOR -- Blok Xčeká se na vyjádření
24.2.2017 12:0026.2.2017 18:00Jan KlenovecTřídní sraz FELákůBohumiceschváleno
4.3.2017 18:008.3.2017 18:00Stanislav TomášekHoufovinaB10schváleno
31.3.2017 18:002.4.2017 18:00Tomáš Drábekvýjezdní zasedáni SU ČRSHschváleno
5.4.2017 18:006.4.2017 12:00Tomáš Drábekteambuilding SHOWSHschváleno
7.4.2017 18:0010.4.2017 12:00Petr MikšíčekNarozeniny-schváleno
18.4.2017 20:0020.4.2017 9:00Jirka HanušSHOWGCschváleno
21.4.2017 12:0022.4.2017 15:00František FlachsSoukromá akceSkolicischváleno
22.4.2017 18:0023.4.2017 20:00Nikol J.OslavaGCschváleno
2.5.2017 16:003.5.2017 17:00Michal RochNarozkyGCschváleno
3.5.2017 18:004.5.2017 10:00Richard BurkoňAfterparty SHOWBuzerákplatí
5.5.2017 18:007.5.2017 18:00Tomáš Drábekvýjezdní zasedání SU-schváleno
7.5.2017 18:009.5.2017 12:00Barča PánkováPohár DěkanaSHschváleno
10.5.2017 18:0011.5.2017 15:00Barbora KunhartováLetní party SHGCschválen
11.5.2017 17:0012.5.2017 18:00Josef KonečnýStavařská akceGCschváleno
12.5.2017 18:0014.5.2017 18:00Martin DendisGrilováníHlávkova kolejschváleno
19.5.2017 15:0021.5.2017 18:00HanyRybářská pártyB2schváleno
1.6.2017 15:002.6.2017 18:00Vít PekárekZávěrečná párty LS 16/17 B9schváleno
7.6.2017 12:0012.6.2017 10:00smejoOslava narodeninmimo SHschváleno
17.6.2017 15:0018.6.2017 18:00Darek ČižisnkýDokopná-schváleno
21.6.2017 12:0022.6.2017 12:00Jan KlenovecZapíjení státnic FELákůGCschváleno
22.6.2017 18:0023.6.2017 12:00Tomáš DrábekParlament SUGCschváleno
23.6.2017 18:0024.6.2017 12:00Staňa TomášekBc pártyGCschváleno
15.9.2017 12:0015.6.2017 10:00BrožíkSraz bývalých aktivníchGCschváleno
26.6.2017 18:0027.6.2017 10:00Tomáš DrábekUsmíření klubůSHschváleno
15.7.2017 18:0017.7.2017 10:00David VrtělOslava narozeninB5schváleno
28.7.2017 16:0030.7.2017 20:00Kuba Rubášvyjezdkoprycschváleno
1.8.2017 16:006.8.2017 20:00FuhrerDovolena-schváleno
7.8.2017 16:0013.8.2017 20:00Lukáš HostačnýeForcePisekschváleno
18.8.2017 18:0020.8.2017 10:00jirakjirak rozluckaSHschváleno
15.9.2017 12:0016.9.2017 10:00bejzzSraz bývalých aktivníchGCrezervováno/schváleno
16.9.2017 18:0023.9.2017 10:00Jakub JančičkaVýjezdní sprint adminsmimo SHschváleno
21.9.2017 18:0023.9.2017 10:00Jiří HanušHello FITGCschváleno
27.9.2017 18:0029.9.2017 18:00Hody10 letSCschváleno
2.10.2017 16:003.10.2017 18:00František FlachsTeambuilding SHernaB4/B6schváleno
5.10.2017 18:008.10.2017 18:00HodyLinux daysČVUTschváleno
12.10.2017 16:0013.10.2017 10:00Michal MedekOslava narozenin pana DominikaGCschváleno
16.10.2017 16:0017.10.2017 10:00David MolinInfoschůzka B8B8schváleno
17.10.2017 16:0018.10.2017 10:00František FlachsInfoschůzka B4B4schváleno
18.10.2017 16:0019.10.2017 10:00Marko ŠidlovskýInfoschůzka B6B6schváleno
19.10.2017 16:0021.10.2017 10:00Martin Dendis#GrillParty2017v2Hlávkovaschváleno
23.10.2017 18:0024.10.2017 10:00Jiří HanušInfoschůzka B2B2schváleno
24.10.2017 18:0025.10.2017 10:00Vlada KinclInfoschůzka B11B11schváleno
25.10.2017 18:0026.10.2017 10:00B10Infoschůzka B10B10schváleno
27.10.2017 18:0029.10.2017 18:00David VrtělIntegrace nováčkůKlub Čajovnaschváleno
9.11.2017 18:0010.11.2017 18:00Anna VlasákováGrilovačka pro prvákySCschváleno
12.12.2017 16:0013.12.2017 16:00Radim KnížekVánoční večírek B4Blok 4schváleno
13.12.2017 16:0014.12.2017 16:00Jiří Kinkor Oslava narozeninBlok 3schváleno
14.12.2017 16:0015.12.2017 15:00AnickaZávěrečné BHSCschváleno
15.12.2017 16:0016.12.2017 15:00ominik AndrýsekVánoční večírek Eforce -schváleno
19.12.2017 20:0020.12.2017 18:00Peter MattaVianočný večierokB3schváleno
20.12.2017 18:0020112.2017 18:00HanyVánoční večírekB2schváleno
29.12.2017 18:002.1.2018 18:00Petr MikšíčekSilvestr na dvojceB2schváleno



Jmenné prostory

Varianty
Akce