KLUB:Akademie

Z wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m (Robenek přesunul stránku KLUB:Zajmova cinnost na KLUB:Akademie)
 
(Není zobrazeno 10 mezilehlých verzí od 3 uživatelů.)
Řádka 1: Řádka 1:
 +
= Akademie - Vzdělání =
  
== Akademie - Vzdelani ==
+
[[Image:Skolcentrum.jpg|right|thumb|300px|Budova školicího centra za blokem 7]]
  
<center>[[Soubor:Skolcentrum.jpg|Budova školícího centra za blokem 7]]<br />
+
Klub Silicon Hill není jen o samotné síti a životě na kolejích Strahov. Klub podporuje i nejrůznější vzdělávací aktivity. Tyto akademie doplňují hodně teoretické vzdělávání na škole o praktické kurzy. Jedním z nejstarších je [http://cna.dejvice.cvut.cz  Cisco Akademie Studentské unie ČVUT] , která je zaměřena na konfiguraci a správu Cisco prvků (na Cisco prvcích je postavená celá strahovská síť). <br />
Budova školícího centra za blokem 7</center><br />
+
  
Klub Silicon Hill není jen o samotné síti a životě na kolejích Strahov. Klub podporuje i nejrůznější vzdělávací aktivity. Tyto akademie doplňují hodně teoretické vzdělávání na škole o praktické kurzy. Jedním z nejstarších je [http://netacad.siliconhill.cz Silicon Hill Cisco Networking Academy], která je zaměřena na konfiguraci a správu Cisco prvků (na Cisco prvcích je postavená celá strahovská síť). <br />
+
Tyto jsou vždy zaměřené na konkrétní produkty daných společností. A již na první pohled vám je jistě jasné, že jsou určeny hlavně pro počítačové nadšence, programátory apod. Klub ale myslí i na stavaře, architekty a strojaře. Pro ně je zde například akademie [http://autodesk.siliconhill.cz Autodesk]. V nich se naučíte nejen kreslit v AutoCadu, ale také modelovat a renderovat v 3ds max. Pro architekty je zde [http://archicad.siliconhill.cz ArchiCAD]. <br />
Tyto jsou vždy zaměřené na konkrétní produkty daných společností. A již na první pohled vám je jistě jasné, že jsou určeny hlavně pro počítačové nadšence, programátory apod. Klub ale myslí i na stavaře, architekty a strojaře. Pro ně jsou zde akademie [http://autodesk.siliconhill.cz Autodesk] a [http://adobe.siliconhill.cz Adobe]. V nich se naučíte nejen kreslit v AutoCadu, ale také modelovat a renderovat v 3ds max. Pro architekty je zde kurz InDesignu a Photoshopu popř. Illustratoru od Adobe Academie. <br />
+
  
Mnoho kurzů je ukončeno celosvětově uznávaným certifikátem, kterým se můžete prokázat u budoucího zaměstnavatele. Na druhou stranu i necertifikované kurzy vás naučí mnohé a do životopisu si jistě budete moct přidat další řádek.
+
Pro lidi, kteří mají za sebou alespoň nějaký kurz objektově orientovaného programovacího jazyka a chystají se v tomto jazyce vytvářet vlastní projekt ať už se jedná o školní projekt pro konkrétní předmět, bakalářskou práci, diplomovou práci, nebo chtějí vytvořit vlastní aplikaci, vznikla nově ve spolupráci s firmou Concure [http://startup.sh.cvut.cz Start-up] akademie. <br />
  
<br />
+
Některé z kurzů jsou ukončeny celosvětově uznávaným certifikátem, kterým se můžete prokázat u budoucího zaměstnavatele. Na druhou stranu i necertifikované kurzy vás naučí mnohé a do životopisu si jistě budete moct přidat další řádek.
  
Pro účely vzdělávání je na strahově vybudováno Školící Centrum, které se nachází [http://wiki.siliconhill.cz/images/Skolici_centrum.png zde]. Některé akademie však využívají vlastních prostor, například CNA učebnu na bloku 7.
+
Pro účely vzdělávání je na strahově vybudováno [[KLUB:Sluzby:SC|Školicí Centrum]]. Některé akademie však využívají vlastních prostor, například CNA učebnu na bloku 7.
  
<br />
+
== Seznam akademií v klubu Silicon Hill ==
  
'''Seznam akademií v klubu Silicon Hill'''
+
* [http://cna.su.cvut.cz Cisco Akademie Studentské unie ČVUT]
 
+
* [http://autodesk.siliconhill.cz Silicon Hill Autodesk Academia] - [[Karel Landa]]
*[http://netacad.siliconhill.cz Silicon Hill Cisco Networking Academy] <br />
+
* [http://c.siliconhill.cz Silicon Hill C++ Academy] - [[Jana Srogončíková]]
*[http://autodesk.siliconhill.cz Silicon Hill Autodesk Academia]<br />
+
* [http://archicad.siliconhill.cz Silicon Hill ArchiCAD Academy]
*[http://msit.sh.cvut.cz Silicon Hill Microsot IT Academy]<br />
+
* [http://startup.sh.cvut.cz Silicon Hill Start-up Academy]
*[http://matlab.siliconhill.cz/ Matlab Academy]<br />
+
* [[SUT | Středisko UN*Xových technologií - SUT SH]]
*[http://c.siliconhill.cz Silicon Hill C ++ Academy]<br />
+
* [[InstallFest]]
*[http://adobe.siliconhill.cz Adobe Academia]<br />
+
* [[CryptoFest]]
*[http://rhino3d.sh.cvut.cz Rhino Academia]<br />
+
* [[Virtual Reality SH]]
*[http://progecad.sh.cvut.cz/ ProgeCad]<br />
+
*[[Trenerska_skola|Spolupráce Silicon Hillu a Trenérské skoly Petra Stacha, mistra Evropy]]
+
  
  
Řádka 32: Řádka 29:
  
 
*[[Obecná pravidla pro akademie|Obecná pravidla pro akademie]]
 
*[[Obecná pravidla pro akademie|Obecná pravidla pro akademie]]
 +
 +
[[Category:Akademie]]

Aktuální verze z 8. 2. 2018, 17:00

[editovat] Akademie - Vzdělání

Budova školicího centra za blokem 7

Klub Silicon Hill není jen o samotné síti a životě na kolejích Strahov. Klub podporuje i nejrůznější vzdělávací aktivity. Tyto akademie doplňují hodně teoretické vzdělávání na škole o praktické kurzy. Jedním z nejstarších je Cisco Akademie Studentské unie ČVUT , která je zaměřena na konfiguraci a správu Cisco prvků (na Cisco prvcích je postavená celá strahovská síť).

Tyto jsou vždy zaměřené na konkrétní produkty daných společností. A již na první pohled vám je jistě jasné, že jsou určeny hlavně pro počítačové nadšence, programátory apod. Klub ale myslí i na stavaře, architekty a strojaře. Pro ně je zde například akademie Autodesk. V nich se naučíte nejen kreslit v AutoCadu, ale také modelovat a renderovat v 3ds max. Pro architekty je zde ArchiCAD.

Pro lidi, kteří mají za sebou alespoň nějaký kurz objektově orientovaného programovacího jazyka a chystají se v tomto jazyce vytvářet vlastní projekt ať už se jedná o školní projekt pro konkrétní předmět, bakalářskou práci, diplomovou práci, nebo chtějí vytvořit vlastní aplikaci, vznikla nově ve spolupráci s firmou Concure Start-up akademie.

Některé z kurzů jsou ukončeny celosvětově uznávaným certifikátem, kterým se můžete prokázat u budoucího zaměstnavatele. Na druhou stranu i necertifikované kurzy vás naučí mnohé a do životopisu si jistě budete moct přidat další řádek.

Pro účely vzdělávání je na strahově vybudováno Školicí Centrum. Některé akademie však využívají vlastních prostor, například CNA učebnu na bloku 7.

[editovat] Seznam akademií v klubu Silicon HillJmenné prostory

Varianty
Akce