KLUB:Akademie

Z wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
 
(Není zobrazeno 11 mezilehlých verzí od 3 uživatelů.)
Řádka 1: Řádka 1:
 +
= Akademie - Vzdělání =
  
== Akademie - Vzdelani ==
+
[[Image:Skolcentrum.jpg|right|thumb|300px|Budova školicího centra za blokem 7]]
  
<center>[[Soubor:Skolcentrum.jpg|Budova školícího centra za blokem 7]]<br />
+
Klub Silicon Hill není jen o samotné síti a životě na kolejích Strahov. Klub podporuje i nejrůznější vzdělávací aktivity. Tyto akademie doplňují hodně teoretické vzdělávání na škole o praktické kurzy. Jedním z nejstarších je [http://cna.dejvice.cvut.cz  Cisco Akademie Studentské unie ČVUT] , která je zaměřena na konfiguraci a správu Cisco prvků (na Cisco prvcích je postavená celá strahovská síť). <br />
Budova školícího centra za blokem 7</center><br />
+
  
Klub Silicon Hill není jen o samotné síti a životě na kolejích Strahov. Klub podporuje i nejrůznější vzdělávací aktivity. Tyto akademie doplňují hodně teoretické vzdělávání na škole o praktické kurzy. Jedním z nejstarších je [http://netacad.siliconhill.cz Silicon Hill Cisco Networking Academy], která je zaměřena na konfiguraci a správu Cisco prvků (na Cisco prvcích je postavená celá strahovská síť). <br />
+
Tyto jsou vždy zaměřené na konkrétní produkty daných společností. A již na první pohled vám je jistě jasné, že jsou určeny hlavně pro počítačové nadšence, programátory apod. Klub ale myslí i na stavaře, architekty a strojaře. Pro ně je zde například akademie [http://autodesk.siliconhill.cz Autodesk]. V nich se naučíte nejen kreslit v AutoCadu, ale také modelovat a renderovat v 3ds max. Pro architekty je zde [http://archicad.siliconhill.cz ArchiCAD]. <br />
Tyto jsou vždy zaměřené na konkrétní produkty daných společností. A již na první pohled vám je jistě jasné, že jsou určeny hlavně pro počítačové nadšence, programátory apod. Klub ale myslí i na stavaře, architekty a strojaře. Pro ně jsou zde akademie [http://autodesk.siliconhill.cz Autodesk] a [http://adobe.siliconhill.cz Adobe]. V nich se naučíte nejen kreslit v AutoCadu, ale také modelovat a renderovat v 3ds max. Pro architekty je zde kurz InDesignu a Photoshopu popř. Illustratoru od Adobe Academie. <br />
+
  
Mnoho kurzů je ukončeno celosvětově uznávaným certifikátem, kterým se můžete prokázat u budoucího zaměstnavatele. Na druhou stranu i necertifikované kurzy vás naučí mnohé a do životopisu si jistě budete moct přidat další řádek.
+
Pro lidi, kteří mají za sebou alespoň nějaký kurz objektově orientovaného programovacího jazyka a chystají se v tomto jazyce vytvářet vlastní projekt ať už se jedná o školní projekt pro konkrétní předmět, bakalářskou práci, diplomovou práci, nebo chtějí vytvořit vlastní aplikaci, vznikla nově ve spolupráci s firmou Concure [http://startup.sh.cvut.cz Start-up] akademie. <br />
  
<br />
+
Některé z kurzů jsou ukončeny celosvětově uznávaným certifikátem, kterým se můžete prokázat u budoucího zaměstnavatele. Na druhou stranu i necertifikované kurzy vás naučí mnohé a do životopisu si jistě budete moct přidat další řádek.
  
Pro účely vzdělávání je na strahově vybudováno Školící Centrum, které se nachází [http://wiki.siliconhill.cz/images/Skolici_centrum.png zde]. Některé akademie však využívají vlastních prostor, například CNA učebnu na bloku 7.
+
Pro účely vzdělávání je na strahově vybudováno [[KLUB:Sluzby:SC|Školicí Centrum]]. Některé akademie však využívají vlastních prostor, například CNA učebnu na bloku 7.
  
<br />
+
== Seznam akademií v klubu Silicon Hill ==
  
'''Seznam akademií v klubu Silicon Hill'''
+
* [http://cna.su.cvut.cz Cisco Akademie Studentské unie ČVUT]
 
+
* [http://autodesk.siliconhill.cz Silicon Hill Autodesk Academia] - [[Karel Landa]]
*[http://netacad.siliconhill.cz Silicon Hill Cisco Networking Academy] <br />
+
* [http://c.siliconhill.cz Silicon Hill C++ Academy] - [[Jana Srogončíková]]
*[http://autodesk.siliconhill.cz Silicon Hill Autodesk Academia]<br />
+
* [http://archicad.siliconhill.cz Silicon Hill ArchiCAD Academy]
*[http://msit.sh.cvut.cz Silicon Hill Microsot IT Academy]<br />
+
* [http://startup.sh.cvut.cz Silicon Hill Start-up Academy]
*[http://matlab.siliconhill.cz/ Matlab Academy]<br />
+
* [[SUT | Středisko UN*Xových technologií - SUT SH]]
*[http://c.siliconhill.cz Silicon Hill C ++ Academy]<br />
+
* [[InstallFest]]
*[http://adobe.siliconhill.cz Adobe Academia]<br />
+
* [[CryptoFest]]
*[http://rhino3d.sh.cvut.cz Rhino Academia]<br />
+
* [[Virtual Reality SH]]
*[http://progecad.sh.cvut.cz/ ProgeCad]<br />
+
*[[Trenerska_skola|Spolupráce Silicon Hillu a Trenérské skoly Petra Stacha, mistra Evropy]]
+
  
  
Řádka 32: Řádka 29:
  
 
*[[Obecná pravidla pro akademie|Obecná pravidla pro akademie]]
 
*[[Obecná pravidla pro akademie|Obecná pravidla pro akademie]]
 +
 +
[[Category:Akademie]]

Verze z 8. 2. 2018, 17:00

Akademie - Vzdělání

Budova školicího centra za blokem 7

Klub Silicon Hill není jen o samotné síti a životě na kolejích Strahov. Klub podporuje i nejrůznější vzdělávací aktivity. Tyto akademie doplňují hodně teoretické vzdělávání na škole o praktické kurzy. Jedním z nejstarších je Cisco Akademie Studentské unie ČVUT , která je zaměřena na konfiguraci a správu Cisco prvků (na Cisco prvcích je postavená celá strahovská síť).

Tyto jsou vždy zaměřené na konkrétní produkty daných společností. A již na první pohled vám je jistě jasné, že jsou určeny hlavně pro počítačové nadšence, programátory apod. Klub ale myslí i na stavaře, architekty a strojaře. Pro ně je zde například akademie Autodesk. V nich se naučíte nejen kreslit v AutoCadu, ale také modelovat a renderovat v 3ds max. Pro architekty je zde ArchiCAD.

Pro lidi, kteří mají za sebou alespoň nějaký kurz objektově orientovaného programovacího jazyka a chystají se v tomto jazyce vytvářet vlastní projekt ať už se jedná o školní projekt pro konkrétní předmět, bakalářskou práci, diplomovou práci, nebo chtějí vytvořit vlastní aplikaci, vznikla nově ve spolupráci s firmou Concure Start-up akademie.

Některé z kurzů jsou ukončeny celosvětově uznávaným certifikátem, kterým se můžete prokázat u budoucího zaměstnavatele. Na druhou stranu i necertifikované kurzy vás naučí mnohé a do životopisu si jistě budete moct přidat další řádek.

Pro účely vzdělávání je na strahově vybudováno Školicí Centrum. Některé akademie však využívají vlastních prostor, například CNA učebnu na bloku 7.

Seznam akademií v klubu Silicon HillJmenné prostory

Varianty
Akce