Fotbálek SH

Z wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Fotbálek SH

Cílem tohoto projektu je zpopularizovat stolní fotbal a vytvořit komunitu lidí, kteří sdílí tento koníček a mají chuť se v něm rozvíjet. Součástí tohoto projektu je tzv. "Tréningové centrum", ve kterém se pořádají tréninky ve stolním fotbale.

Naše tréningové centrum nabízí členům klubu Silicon Hillu profesionální podmínky pro osobní rozvoj v tomto sportu.

Prostory projektu budou také využívané jako tréninkové hřiště pro týmy složené z členů klubu Silicon Hill hrající středočeskou ligu ve stolním fotbale. V případě založení nového týmu je možno využívat tréninkové centrum také jako místo pro trénování.

Naším velkým přáním je poskytovat podmínky takové, aby naši hráči byli časem schopni konkurovat a vyrovnat se i profesionálním hráčům. Místnost je možno si vypůjčit pro vlastní účely každým členem Silicon Hillu.

Druhou částí našeho projektu je turnaj v Grillcentru Strahov konající se jednou ročně v letním semestru, turnaj je dotován klubem SH, pivo a občerstvení pro hráče zdarma, hodnotné ceny pro vítěze, zúčastnit se může každý člen klubu SH.

Kde nás najdete

Tréninkové centrum je situované na bloku 8. Nachází se v nejvyšším mezipatře nad vrátnicí.

Facebook stránka

https://www.facebook.com/FotbalekSH/

Vybavení místnosti

stolní fotbálek 2ks, míčky 6ks, malá reprobedna 3ks, subwoofer 2ks, prodlužovák s pojistkou 4 ks, velký stůl 1 ks, Ikea stolek 3 ks, hifi věz 1ks, pohovky 3 ks

Popis stolů

Místnost je vybavena 2 stoly typu Rosengart. Jedná se komerční verze (ty samé co jsou v klubu 11 a 1), ale z těch našich byli odebrány mincovníky, aby bylo zabráněno komerčnímu využití. Ve stolech jsou k dispozici kamenné i gumové míčky (Ullrich sport). Prosím chovejte se ke stolům s úctou.

Vypůjčení místnosti a rezervace

Rezervace a vypůjčení místnosti

Pro možnost vypůjčení místnosti nám napište přímo do správ FB stránky (Fotbálek SH), nebo volejte na 606 299 858 (Adam Plecitý), popřípadě kontaktujte kteréhokoliv správce.

Rezervační systém

Zkontaktujte nás a my vám uděláme účet v našem rezervačním systému. S přístupovými údaji a heslem se přihlásíte do rezervačního systému (odkaz níže) a od té chvíle můžete vytvářet rezervace na vámi určené časy a data sami. S vytvořenou rezervací je třeba zajít osobně na recepci bloku 9 a vypůjčit si tam přístupovou kartu víceméně kdykoli, kartu si prosím pujčujte pouze s platnou rezervací . Kdyby něco zavolejte na 606 299 858.

Správci místnosti

Adam Plecitý 9/408 tel. 606299858

Anna Vitmanová 3/101

Martin Jakubec 2/230

Jan Skopal 4/115

Martin Krupa 8/506B


Odkazy

Rezervační systém

http://fotbalek.sh.cvut.cz/users/sign_in

FB stránka

https://www.facebook.com/FotbalekSH/

Tréninky pro členy

Pravidelné tréninky již nepořádáme, nicméně individuální či skupinové tréninky jsou u nás k dispozici. Pokud se chcete posunout ve středočeské lize dále, nebo vám stačí porazit všechny lidi ve fotbálku v baru, tak nám napište a domluvíme se (kontakty uplně dole).

Členové a kontakt

Funkce:

Vedoucí projektu:

Adam Plecitý

Zástupce vedoucího projektu:

Anna Vitmanová


Správci tréninkového centra stolního fotbalu:

Adam Plecitý 9/408 tel. 606299858

Anna Vitmanová 3/101

Martin Jakubec 2/230

Jan Skopal 4/115

Martin Krupa 8/506B


Kontakty:

Komunikační média, na kterých nás můžete kontaktovat

FB stránka: Fotbálek SH - https://www.facebook.com/FotbalekSH/

telefon: 606 299 858 (volejte od 10:00 - 00:00)

Jmenné prostory

Varianty
Akce