CLEN:Clenstvi v klubu

Z wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Řádka 1: Řádka 1:
===Jak se stanu členem klubu SH?===
+
==Členství v [[KLUB:Silicon_hill|Silicon Hill]]==
Zajděte v úředních hodinách svým adminem (každý blok má svého admina) nebo jeho zástupcem a řekněte mu, ať vás zaregistruje do sítě. Přitom vám řekne vaše identifikační číslo - UID. To pak použijete, až budete platit členský příspěvek. Přitom podepíšete, že chcete být členem klubu, že budete dodržovat [http://www.sh.cvut.cz/dokumenty/pravidlaSH.html pravidla] Studentské počítačové sítě a [http://www.sh.cvut.cz/dokumenty/stanovySH.html stanovy] klubu Silicon Hill a že souhlasíte s uložením vašich osobních dat v naší databázi. O tom, jak přihlásit do sítě svůj počítač, se píše jinde a je potřeba sem hodit link, čiže TODO.
+
===Kdo je členem SH?===
 +
Každý, kdo zaplatí členský příspevěk (800Kč) a podepíše, že chce být členem klubu SH.
  
===Jak probíhá platba?===
+
===Jsem členem SH?===
 +
Ano.
  
* '''''POMŮCKA:''' [http://devitka.sh.cvut.cz/clenstvi.html Generátor členství]''
+
===Mají ostatní koleje taky takové kluby jako je SH?===
 +
Ano mají: Pod-o-lee, Sinkule, Buben, Masařka a další.
  
Výše členského příspěvku je stanovena níže uvedenou tabulkou. Tuto částku je nutné uhrazovat přesně v této výši - nebude již tolerováno provedení plateb několika členských příspěvku v rámci jedné úhrady.
+
===Co získám, stanu-li se členem klubu SH?===
* ČÍSLO ÚČTU je '''99914020 / 5500''' (Raiffeisenbank), žádné předčíslí
+
Získáte právo připojit jeden (ne více) počítač do Strahovské počítačové sítě. Získáte právo na zřízení uživatelského konta na některém z blokových serverů. Získáte emailovou adresu obvykle ve tvaru ''J.Prijmeni@sh.cvut.cz''. Podrobnější popis viz [[CLEN:Clenstvi v klubu:E-mail]].
  
{| cellspacing="2" cellpadding="4" align="center"
+
===Jak se stanu členem klubu SH?===
! Typ členství
+
Zajděte v úředních hodinách svým adminem (každý blok má svého admina) nebo jeho zástupcem a řekněte mu, ať vás zaregistruje do sítě. Přitom vám řekne vaše identifikační číslo - UID. To pak použijete, až budete platit členský příspěvek - viz [#placeni placení]. Přitom podepíšete, že chcete být členem klubu, že budete dodržovat [http://www.siliconhill.cz/dokumenty/pravidlaSH.html pravidla] Studentské počítačové sítě a [http://www.siliconhill.cz/dokumenty/stanovySH.html stanovy] klubu Silicon Hill a že souhlasíte s uložením vašich osobních dat v naší databázi. O tom jak, přihlásit do sítě svůj počítač, je psáno níže.
! Výhody
+
! Výše příspěvku
+
|-
+
| Základní členství (1)
+
| konto na serveru, vstup do zájmových místností a malé posilovny
+
| 200,-
+
|-
+
| IT členství (1+2)
+
| síťové služby (včetně výhod Základního členství)
+
| 800,-
+
|-
+
| Sportovní členství (1+4)
+
| velká posilovna (včetně výhod Základního členství)
+
| 1000,-
+
|-
+
| Plné členství (1+2+4)
+
| síťové služby, velká posilovna a výhody Základního členství
+
| 1600,-
+
|}
+
  
* '''SPECIFICKÝ''' symbol se '''vyplňuje''' následovně (jde o tzv. logický součet čísel 1, 2 a 4):
+
==Členství ve Studentské Unii==
Základní členství (součet = 1), Sportovní členství (součet = 5), '''IT členství (součet = 3)''' a Plné členství (součet = 7).
+
===Kdo je členem SU (Studentské Unie)?===
 +
Viz [http://www.su.cvut.cz/dokumenty/su/main.html stanovy SU]<nowiki>: Členy SU se mohou stát studenti ČVUT a další osoby, jež vyvíjejí aktivitu zaměřenou k dosahování cílů sdružení. Každý člen kteréhokoliv Klubu je zároveň členem SU.</nowiki>
  
* '''VARIABILNÍ''' symbol je '''UID''' člena. Noví uživatelé jej dostanou při registraci u správce bloku - viz [#vznik vznikání uživatelů]. Stávající uživatelé mohou své UID zjistit ze svého počítače na [http://dusps.sh.cvut.cz/personal/ Osobní stránce] nebo, pokud nesedí pravě u svého strahovského počítače, pomocí [http://dusps.sh.cvut.cz/findit.php DUSPS Find-IT] (doporučuje se hledat např. podle jména počítače). [#zkratky-dusps Vysvětlení pojmu DUSPS].
+
===Jsem členem SU?===
 +
Ano.
  
* '''KONSTANTNÍ''' symbol pro internetové a GSM bankovnictví je '''0558'''. Pro jiné druhy plateb jsou jiné konstatní symboly, existuje pro ně číselník, v bance vám poradí.
+
===Jaký má SU vztah k SH a ostatním klubům?===
* Text platby nevyplňujte. Pokud trváte na tom, aby tam něco bylo, napište tam své jméno nebo text "Členský příspěvek". Není vhodné psát tam něco jako "poplatek za síť" - uvědomte si, že neplatíte za síť, ale za členství v klubu.
+
SH je jedním z klubů SU, je podřízen SU, stejně jako kluby Pod-o-lee, Sinkule, Buben, Masařka a další.
* Možné způsoby úhrady:
+
** bezhotovostním převodem pomoci mobilního telefonu nebo internetu
+
** bezhotovostním převodem na účet
+
** složením hotovosti na pobočce České Pojišťovny (Pojištovna není Spořitelna, nezaměňovat)
+
** složením hotovosti na pobočce eBanky (Václavské náměstí, Anděl)
+
** složením hotovosti na pokladně jakékoli jiné banky (tomuto způsobu se vyhýbejte - zbytečné poplatky za mezibankovní převod).
+
** Použití poštovních poukázek je přípustné.
+
* Platbu lze uskutečnit '''pouze v CZK''', jiná měna nebude akceptována.
+
* Již není nutné ukazovat doklad o zaplacení, váš záznam v DUSPS se automaticky obnoví podle výpisu z účtu, který banka zasílá elektronickou cestou.
+
* Je ale nutné '''podepsat souhlas s pravidly''' používání sítě a souhlas s uložením osobních dat. V úředních hodinách jej můžete podepsat u správce. Podpisové archy budou k dispozici při registracích uživatelů u jednotlivých správců bloků. Tento podpis platí 10 let, stačí jej podepsat pouze jednou při registraci.
+
* Každý člen se seznámí s pravidly a stanovami klubu SH. Podpisem stvrdí jejich akceptování a projeví svoji vůli stát se členem klubu.
+

Verze z 11. 4. 2011, 13:36

Obsah

Členství v Silicon Hill

Kdo je členem SH?

Každý, kdo zaplatí členský příspevěk (800Kč) a podepíše, že chce být členem klubu SH.

Jsem členem SH?

Ano.

Mají ostatní koleje taky takové kluby jako je SH?

Ano mají: Pod-o-lee, Sinkule, Buben, Masařka a další.

Co získám, stanu-li se členem klubu SH?

Získáte právo připojit jeden (ne více) počítač do Strahovské počítačové sítě. Získáte právo na zřízení uživatelského konta na některém z blokových serverů. Získáte emailovou adresu obvykle ve tvaru J.Prijmeni@sh.cvut.cz. Podrobnější popis viz CLEN:Clenstvi v klubu:E-mail.

Jak se stanu členem klubu SH?

Zajděte v úředních hodinách svým adminem (každý blok má svého admina) nebo jeho zástupcem a řekněte mu, ať vás zaregistruje do sítě. Přitom vám řekne vaše identifikační číslo - UID. To pak použijete, až budete platit členský příspěvek - viz [#placeni placení]. Přitom podepíšete, že chcete být členem klubu, že budete dodržovat pravidla Studentské počítačové sítě a stanovy klubu Silicon Hill a že souhlasíte s uložením vašich osobních dat v naší databázi. O tom jak, přihlásit do sítě svůj počítač, je psáno níže.

Členství ve Studentské Unii

Kdo je členem SU (Studentské Unie)?

Viz stanovy SU: Členy SU se mohou stát studenti ČVUT a další osoby, jež vyvíjejí aktivitu zaměřenou k dosahování cílů sdružení. Každý člen kteréhokoliv Klubu je zároveň členem SU.

Jsem členem SU?

Ano.

Jaký má SU vztah k SH a ostatním klubům?

SH je jedním z klubů SU, je podřízen SU, stejně jako kluby Pod-o-lee, Sinkule, Buben, Masařka a další.

Jmenné prostory

Varianty
Akce