CLEN:Clenstvi v klubu

Z wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Jak se stanu členem klubu SH?)
m (Co získám, stanu-li se členem klubu SH? - nárok na wifi)
Řádka 7: Řádka 7:
  
 
===Co získám, stanu-li se členem klubu SH?===
 
===Co získám, stanu-li se členem klubu SH?===
Získáte právo připojit jeden (ne více) počítač do Strahovské počítačové sítě. Získáte právo na zřízení uživatelského konta na některém z blokových serverů. Získáte emailovou adresu obvykle ve tvaru ''J.Prijmeni@sh.cvut.cz''. Podrobnější popis viz [[CLEN:Clenstvi v klubu:E-mail]].
+
Získáte právo připojit jeden (ne více) počítač do Strahovské počítačové sítě pomocí ethernetové zásuvky na pokoji a další dvě zařízení přes wifi SH. Získáte právo na zřízení uživatelského konta na některém z blokových serverů. Získáte emailovou adresu obvykle ve tvaru ''J.Prijmeni@sh.cvut.cz''. Podrobnější popis viz [[CLEN:Clenstvi v klubu:E-mail]].
  
 
==Jak se stanu členem klubu SH?==
 
==Jak se stanu členem klubu SH?==

Verze z 3. 11. 2011, 14:16

Obsah

Členství v Silicon Hill

Kdo je členem SH?

Každý, kdo zaplatí členský příspěvek a podepíše, že chce být členem klubu SH.

Mají ostatní koleje taky takové kluby jako je SH?

Ano mají: Pod-o-lee, Sinkule, Buben, Masařka a další.

Co získám, stanu-li se členem klubu SH?

Získáte právo připojit jeden (ne více) počítač do Strahovské počítačové sítě pomocí ethernetové zásuvky na pokoji a další dvě zařízení přes wifi SH. Získáte právo na zřízení uživatelského konta na některém z blokových serverů. Získáte emailovou adresu obvykle ve tvaru J.Prijmeni@sh.cvut.cz. Podrobnější popis viz CLEN:Clenstvi v klubu:E-mail.

Jak se stanu členem klubu SH?

Zajděte v úředních hodinách svým adminem (každý blok má svého admina) nebo jeho zástupcem a řekněte mu, ať vás zaregistruje do sítě. Přitom vám řekne vaše identifikační číslo - UID. To pak použijete, až budete platit členský příspěvek. Přitom podepíšete, že chcete být členem klubu, že budete dodržovat pravidla Studentské počítačové sítě a stanovy klubu Silicon Hill a že souhlasíte s uložením vašich osobních dat v naší databázi. Potom si můžete nastavit svůj počítač k připojení do sítě.

Členství ve Studentské Unii

Kdo je členem SU (Studentské Unie)?

Viz stanovy SU: Členy SU se mohou stát studenti ČVUT a další osoby, jež vyvíjejí aktivitu zaměřenou k dosahování cílů sdružení. Každý člen kteréhokoliv Klubu je zároveň členem SU.

Jaký má SU vztah k SH a ostatním klubům?

SH je jedním z klubů SU, je podřízen SU, stejně jako kluby Pod-o-lee, Sinkule, Buben, Masařka a další.

Jmenné prostory

Varianty
Akce