KLUB:Sluzby:Pipa:Rezervace 2018

Z wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Rezervace na rok 2018

Výpis rezervací na rok 2018. Dodržujte výpůjční pravidla.




COUNTRY PIPA

Vratná záloha: 500,- Pozn.: Řadit podle data půjčení, aktuálnější je vždy zcela dole.


Datum a čas půjčeníDatum a čas vráceníOdpovědná osobaDůvodMísto čepováníVyjádření správce
13.7.2018 15:001.8.2018 15:00bejzzWRCSuomischváleno
26.12.2018 15:002.1.2019 15:00bejzzSilvestrJičínschváleno


MALA PIPA S CHLAZENIM

Typ: PYGMY 30/K Profi
Vratná záloha: 1000,- Pozn.: Řadit podle data půjčení, aktuálnější je vždy zcela dole.

</tr>




Datum a čas půjčeníDatum a čas vráceníOdpovědná osobaDůvodMísto čepováníVyjádření správce
DD.MM.2018 18:00DD+1.MM.2018 12:00jméno -- TOTO JE VZOR -- Blok Xčeká se na vyjádření
16.2.2018 12:0017.2.2018 18:00Libor BakajsaParty na jedenactceB11schváleno
20.2.2018 18:0023.2.2018 15:00Pavel HlaváčBoxerska oslavaSHschváleno
27.2.2018 12:0028.2.2018 18:00Jan KlenovecImprovizační představeníBarandovschváleno
2.3.2018 18:004.3.2018 20:00Michal HošnaSoukromý víkendLiberecschváleno
6.3.2018 18:007.3.2018 20:00Róbert SelvekPůlení akademického rokuB3schváleno
26.3.2018 18:0027.3.2018 10:00LidaSviceB10schváleno
29.3.2018 18:002.4.2018 18:00Michal BýnaSoukromý večírekSHschváleno
6.4.2018 18:007.4.2018 12:00KočičkaOslava narozeninBXschváleno
13.4.2018 18:0015.4.2018 12:00Petr MikšíčekDopití narozkyB2schváleno
19.4.2018 12:0024.4.2018 17:00bejzzsportovni dny SPSNachodschváleno
26.4.2018 12:0027.4.2018 17:00Adam Plecitýturnaj ve fotbálkuGCschváleno
30.4.2018 12:001.5.2018 18:00Tomáš HambálekNarozeninyGCschváleno
1.5.2018 18:003.5.2018 17:00Marko ŠidlovskýTB B6B6schváleno
3.5.2018 18:004.5.2018 18:00A​nna Vlasáková ​Grilovačka B5B5schváleno
7.5.2018 16:009.5.2018 18:00Zdenka BalogováPohár dekana FJFI-schváleno
12.5.2018 17:0013.5.2018 18:00Milan VanclnarozkyB4schváleno
14.5.2018 17:0015.5.2018 10:00ViktorTBGCschváleno
16.5.2018 8:0017.5.2018 8:00Peter MattaDDRB3schváleno
17.5.2018 8:0018.5.2018 8:00Milan KurkaTeambuilding FIT++GCschváleno
18.5.2018 8:0021.5.2018 17:00bejzzbrigádaschváleno
23.5.2018 15:0024.5.2018 20:00Marie BöhmováNarozeniny SHSHschváleno
24.5.2018 22:0027.5.2018 20:00HodyCryptoFest + oSC FIT-schváleno
27.5.2018 20:0030.5.2018 20:00BorysTBHlavákschváleno
8.6.2018 17:009.6.2018 20:00Milan VanclNarozkyB4schváleno
12.6.2018 17:0013.6.2018 20:00Arlt Adamletní pártyB2schváleno
17.6.2018 14:0018.6.2018 23:00David VrtělOslava narozeninB6schváleno
22.6.2018 20:0024.6.2018 20:00Marie BöhmováVikendovka PRSCschváleno
28.6.2018 12:0002.7.2018 20:00HoufikPrase IngKrkonošeschváleno
13.7.2018 12:0015.7.2018 20:00Jakub ŠejnaOslava státnic-schváleno
18.7.2018 17:0019.7.2018 20:00Jakub ŠejnaOslava státnic pokračování-schváleno
20.7.2018 15:0021.7.2018 18:00Marcela Bubíková (IAESTE)Prague ChallangeGCschváleno
23.7.2018 15:0025.7.2018 20:00Natálie GabrielováGrilovačka B6B6schváleno
26.7.2018 15:0027.7.2018 20:00Karel LandaSoukromá akce-schváleno
31.7.2018 15:006.8.2018 20:00eForcezávodyEUschváleno
10.8.2018 15:0012.8.2018 20:00Mira K.Akce-čeká na schválení
16.8.2018 15:0019.8.2018 20:00Tomáš HambálekNarozeniny-schváleno
24.8.2018 17:0026.8.2018 20:00Petr MikšíčekNarozeniny-schváleno
27.8.2018 15:0027.8.2018 20:00rubySHGCschváleno
8.9.2018 15:009.9.2018 20:00eForcedílna-schváleno
12.9.2018 15:0013.9.2018 20:00Michal MedekPorsche ekšnGCschváleno
21.9.2018 15:0023.9.2018 20:00Tomáš HambálekGrilovačka-schváleno
27.9.2018 15:0029.9.2018 19:00Jaroslav KřížGCHello FIT!schváleno
13.10.2018 17:0014.10.2018 10:00David Siegertoslava narozenin-schváleno
16.10.2018 17:0017.10.2018 10:00František FlachsInfoschůzka B4B4schváleno
17.10.2018 17:0018.10.2018 10:00B10Infoschůzka B10B10schváleno
18.10.2018 17:0019.10.2018 10:00Pavel NutilInfoschůzka B11+12B11+12schváleno
24.10.2018 16:0025.10.2018 10:00David VíglaskýDOD FitkoB2schváleno
3.11.2018 16:004.11.2018 20:00Jakub ŠejnaAkceB7schváleno
29.11.2018 14:0030.11.2018 14:00Vít PekárekOslavaB9schváleno
11.12.2018 16:0012.12.2018 20:00Jakub RubášVánočníB10schváleno
14.12.2018 16:0015.12.2018 18:00Kirill LoshkarevNarozeninyB3schváleno
18.1.2019 16:0028.1.2019 20:00Jan JarošHory-schváleno



VELKA PIPA S CHLAZENIM

Typ: Lindr Kontakt 40/K Profi
Vratná záloha: 2000,- Pozn.: Řadit podle data půjčení, aktuálnější je vždy zcela dole.




Datum a čas půjčeníDatum a čas vráceníOdpovědná osobaDůvodMísto čepováníVyjádření správce
DD.MM.2018 18:00DD+1.MM.2018 12:00jméno -- TOTO JE VZOR -- Blok Xčeká se na vyjádření
6.1.2018 18:007.1.2018 12:00Ondřej ChládekNarozeniny-schváleno
21.2.2018 18:0022.2.2018 20:00Juraj BazárObyčejná pártySHschváleno
28.2.2018 18:001.3.2018 20:00Natálie GabrielováTB B6B6schváleno
3.3.2018 10:004.3.2018 20:00InstallfestKNKNschváleno
16.3.2018 18:0018.3.2018 20:00Petr MikšíčekDopití suduSHschváleno
21.3.2018 15:0022.3.2018 12:00Radim KnížekVRSH2018Školicí centrumschváleno
4.4.2018 15:005.4.2018 12:00David PrudekTeambuilding SHOWGCschváleno
18.4.2018 15:0019.4.2018 12:00David PrudekSHOWSHschváleno
21.4.2018 16:0022.4.2018 12:00Slavomir Kozar oslava narozeninGCschváleno
25.4.2018 15:0026.4.2018 12:00David PrudekafterTeambuilding SHOWGCschváleno
26.4.2018 17:302.5.2018 12:00Petr Mikšíčeknarozeniny-schváleno
5.5.2018 16:006.5.2018 18:00Vojtěch Pokornýgrilovací pártyGCschváleno
7.5.2018 16:009.5.2018 18:00Zdenka BalogováPohár dekana FJFI-schváleno
11.5.2018 16:0013.5.2018 18:00Tomáš DrábekVýjezdní zasedání SU ČVUT-schváleno
15.5.2018 16:0016.5.2018 18:00Dominik KrausSportovní den SGSHschváleno
18.5.2018 18:0020.5.2018 12:00Jirka PetrovskýGrilování ve VykániVykáňschváleno
23.5.2018 15:0024.5.2018 20:00Marie BöhmováNarozeniny SHSHschváleno
26.5.2018 16:0027.5.2018 20:00Daniel Křížstavařská grilovačkaGCschváleno
28.5.2018 10:0029.5.2018 16:00Milan KurkaFAFIT Grill-schváleno
7.6.2018 16:008.6.2018 20:00Vít Pekárekzávěrečná pártyB9schváleno
8.6.2018 18:0010.6.2018 20:00ViktorSvatba-schváleno
12.6.2018 18:0013.6.2018 20:00Michal MedekPorsche ekšnGCschváleno
15.6.2018 18:0016.6.2018 15:00Zdeněk GarčicDokopnáhospoda 10schváleno
16.6.2018 18:0017.6.2018 20:00Venca PokornýNarozeninová partyGCschváleno
21.6.2018 16:0022.6.2018 8:00Tomáš DrábekParlament SU ČVUTGCschváleno
22.6.2018 16:0023.6.2018 16:00Jan KlenovecRozlučka se StrahovemGCschváleno
23.6.2018 17:0024.6.2018 10:00HodyGrilcentrumGCschváleno
25.6.2018 15:0026.6.2018 16:00Petr MikšíčekNarozeninyGCschváleno
26.6.2018 15:0027.6.2018 16:00Jiří Hanuš FIŤáci vyhráliB2schváleno
28.6.2018 15:0029.6.2018 16:00David PrudekOslava tituluB9schváleno
30.6.2018 07:004.6.2018 20:00Jan KlenovecCyklisťák??schváleno
7.7.2018 18:0030.7.2018 15:00eForcezávodyEUschváleno
31.7.2018 18:0031.7.2018 23:00bejzzAkcičkaGCschváleno
1.8.2018 18:002.8.2018 23:00HodyAkceGCschváleno
3.8.2018 18:004.8.2018 15:00bejzzKalbaSHschváleno
17.8.2018 18:0018.8.2018 15:00Vojta PokornýRozlučková partyGCschváleno
23.8.2018 18:0026.8.2018 15:00RubySHGCschváleno
14.9.2018 15:0015.9.2018 19:00Jan NosekGCLoučeníschváleno
1.9.2018 15:002.9.2018 20:00rubySHGCschváleno
22.9.2018 15:0023.9.2018 20:00Jakub ŠejnaTeambuilding B7B7schváleno
27.9.2018 15:0029.9.2018 19:00Jaroslav KřížGCHello FIT!schváleno
5.10.2018 17:007.10.2018 10:00HodyLinuxDaysDejviceschváleno
10.10.2018 17:0011.10.2018 10:00AničkaAkce PrvákMenzaschváleno
12.10.2018 19:0014.10.2018 19:00Martin SklenárMeet and codeSCschváleno
16.10.2018 17:0017.10.2018 10:00Róbert SelvekInfoschůzka B3B3schváleno
17.10.2018 17:0018.10.2018 10:00B10Infoschůzka B10B10schváleno
18.10.2018 17:0019.10.2018 10:00B9Infoschůzka B9B9schváleno
22.10.2018 17:0023.10.2018 10:00David MolinInfoschůzka B8B8schváleno
24.10.2018 17:0025.10.2018 10:00Jiří HanušInfoschůzka B2B2schváleno
25.10.2018 15:0026.10.2018 10:00Marie BöhmováGrilovačka pro nováčkyGCschváleno
2.11.2018 15:003.11.2018 10:00Milos HamplHalloween partyKlub Cajovnaschváleno
4.11.2018 20:006.11.2018 18:00Vít PekárekSeznamování B9B9schváleno
10.11.2018 16:0011.11.2018 18:00Patrik KováčikOslava narodenínKlub Čajovnaschváleno
13.11.2018 18:0014.11.2018 20:00Róbert Selvek PSSB3schváleno
16.11.2018 16:0018.11.2018 20:00Michal MedekGeburtstag partyB10schváleno
30.11.2018 14:002.12.2018 23:00RubyVýjezdko-schváleno
11.12.2018 18:0012.12.2018 10:00J. HanušVánoční párty B2schváleno
12.12.2018 18:0013.12.2018 10:00Róbert SelvekVánoční večírekB3schváleno
13.12.2018 18:0014.12.2018 18:00Vojtěch DušátkoVánoční večírekB6schváleno
19.12.2018 18:0020.12.2018 18:00Tomáš PíchaZávěrečná párty blokových herSHschváleno



Jmenné prostory

Varianty
Akce