Fotbálek SH

Z wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Fotbálek SH

Cílem tohoto projektu je zpopularizovat stolní fotbal a vytvořit komunitu lidí, kteří sdílí tento koníček a mají chuť se v něm rozvíjet. Součástí tohoto projektu je tzv. "Tréningové centrum", ve kterém se pořádají tréninky ve stolním fotbale.

Naše tréningové centrum nabízí členům klubu Silicon Hill profesionální podmínky pro osobní rozvoj v tomto sportu.

Prostory projektu budou také využívané jako tréninkové hřiště pro týmy složené z členů klubu Silicon Hill hrající středočeskou ligu ve stolním fotbale. V případe založení nového týmu je možno využívat tréninkové centrum také jako místo pro trénování.

Naším velkým přáním je poskytovat podmínky takové, aby naši hráči byli časem schopni konkurovat a vyrovnat se i profesionálním hráčům. Místnost je možno si vypůjčit pro vlastní účely každám členem Silicon Hillu.

Kde nás najdete

Tréninkové centrum je situované na bloku 8. Nachází se v nejvyšším mezipatře nad vrátnicí.

Facebook stránka

https://www.facebook.com/FotbalekSH/

Vybavení místnosti

stolní fotbálek 2ks, míčky 6ks, malá reprobedna 3ks, subwoofer 2ks, prodlužovák s pojistkou 4 ks, velký stůl 1 ks, Ikea stolek 3 ks, hifi věz 1ks, pohovky 4 ks

Popis stolů

Místnost je vybavena 2 stoly typu Rosengart. Jedná se komerční verze (ty samé co jsou v klubu 11 a 1), ale z těch našich byli odebrány mincovníky, aby bylo zabráněno komerčnímu využití. Ve stolech jsou k dispozici kamenné i gumové míčky (Ullrich sport). Prosím chovejte se ke stolům s úctou.

Vypůjčení místnosti a rezervace

Rezervace a vypůjčení místnosti

Pro možnost vypůjčení místnosti nám napište přímo do správ FB stránky (Fotbálek SH), nebo volejte na 606 299 858 (Adam Plecitý), popřípadě kontaktujte kteréhokoliv správce.

Rezervační systém

Pro možnost vytváření rezervací je třeba nejprve registrovat se jako uživatel v rezervačním systému. Zkontaktujte nás (viz kontakty dole) a my vám na SH emailovou adresu zašleme email s přístupovými údaji a heslem. S těmito údaji se přihlásíte do rezervačního systému (odkaz níže) a od té chvíle můžete vytvářet rezervace na vámi určené časy a data. S vytvořenou rezervací je třeba kontaktovat správce předem a domluvit se na předání přístupové karty od místnosti. Správce můžete kontaktovat přes zprávy FB stránky (Fotbálek SH), osobně u nich na pokoji, nebo zavolejte na 606 299 858. Rezervaci je doporučeno vytvořit s předstihem, stejně tak kontaktovat správce s předstihem.

Správci místnosti

Adam Plecitý 9/408 tel. 606299858

Jan Horáček 10/129

Klára Vejrová 5/20

Martin Jakubec 2/230


Odkazy:

Rezervační systém

http://fotbalek.sh.cvut.cz/users/sign_in

FB stránka

https://www.facebook.com/FotbalekSH/

Tréninky pro členy

Pravidelné tréninky již nepořádáme, nicméně individuální či skupinové tréninky jsou u nás k dispozici. Pokud se chcete posunout ve středočeské lize dále, nebo vám stačí porazit všechny lidi ve fotbálku v baru, tak nám napište a domluvíme se (kontakty uplně dole).

Členové a kontakt

Funkce:

Vedoucí projektu:

Adam Plecitý

Zástupce vedoucího projektu:

Klára Vejrová


Správci tréninkového centra stolního fotbalu:

Adam Plecitý 9/408

Klára Vejrová 5/20

Jan Horáček 10/129

Martin Jakubec 2/230


Kontakty:

Komunikační média, na kterých nás můžete kontaktovat

FB stránka: Fotbálek SH - https://www.facebook.com/FotbalekSH/

telefon: 606 299 858 (volejte od 10:00 - 00:00)

email projektu: fotbaleksh@gmail.com

Jmenné prostory

Varianty
Akce